İstanbul'un En İyi Balık Restoranları

Deniz ve İstanbul ne kadar uyumluysa, birbirinden ayrı düşünülemezse, balık ve İstanbul için de aynı şey geçerlidir. Balığın binbir çeşit halini, çeşitli deniz ürünlerini yiyebileceğiniz balıkçılar İstanbul'da yer alır. İşte İstanbul'un en iyi balık restoranları!

1.4.2017

PAYLAŞ

FacebookTwitterGoogle+Arkadaşına ÖnerYorum Yap

Balıkçı Kahraman

Ünlü gurmeler tarafından tam not alan Balıkçı Kahraman balığın, diğer deniz ürünlerinin ve salataların hakkını veriyor. Lezzeti ile meşhur olmuş balıkçıda en beğenilen ürün ise kalkan balığı. Közde pişirilen kalkan balığı İstanbul'un en iyileri arasında geliyor. Balıkçı Kahraman Rumeli Kavağı'nda bulunuyor.

Balıkçı Kahraman

Eleos Restaurant

Bu restoranda ilk olarak dekorasyon sizi ele geçiriyor. Kendinizi balıkçıda hissediyorsunuz. Hem şık hem de sıcak ortamıyla en iyi balık restoranları arasında yeralan Eleos balıkları, mezeleriyle de büyük bir beğeni topluyor. Zengin balık menüsünün yanında sunulan zengin mezeleri de birçok mekân ile yarışır nitelikte. Eleos Restaurant Yeşilköy'de bulunuyor.

Eleos Restaurant

Set Balık Lokantası

Deniz ile başbaşa keyifli bir balık ziyafeti yaşamak isterseniz tercih edebileceğiniz yerler arasında Set Balık Lokantası geliyor. Mezeleri, karides ve balıklarıyla ünlü bu mekân İstanbul'un en iyi balıkçıları arasında boy gösteriyor. Set Balık Lokantası Kireçburnu'nda bulunuyor.

Set Balık Lokantası

Sandal Balık

Konseptiyle yine balıkçı hissini veren şık ve kaliteli mekanlar arasında yeralan Sandal Balık hijyeni ile de kendini öne çıkartıyor. Burada balığın her halini bulabilirsiniz. Balık mantısı, balık kokereç, patlıcan balık bayıldı ise bunlardan sadece birkaçı. Bu sayede en iyi balık restoranları arasına giren Sandal Balık'ta birçok değişik balık lezzetini tadarak deneyebilirsiniz. Sandal Balık Yeniköy'de bulunuyor.

Sandal Balık

Cunda Balık

Deniz mahsulleri ve mezeleri ile lezzetli balıklarını taçlandıran Cunda Balık hem fiyatlarıyla hem de kalitesiyle İstanbul'un en iyi balıkçıları arasında yerini alıyor. Zengin bir meze menüsüne sahip olan mekân aile ortamı gibi bir atmosfere sahip. Bir yandan yemeğinizi yerken diğer yandan rahatça sohbet edebileceğiniz sade ve sıcak bir ortam. Cunda Balık Kadıköy'de bulunuyor.

Cunda Balık

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X