İstanbul'un sesleri Babylon sahnesinde!

İstanbul’a fon müziği olmuş şarkılara imza atan müzisyenler Babylon’da “İstanbul’un Sesi” serisi ile bir araya geliyor.

24.12.2014

Taksim'in kült eğlence mekanı Babylon, bu hafta İstanbul'un seslerini ağırlıyor. İstanbul ile özdeşleşmiş müzisyenlerin özel sahne showlarını gerçekleştirecekleri konser serisinde; Kolektif Dükkan, Burhan Öçalan, İlhan Erşahin, Trakya All Star, Baba Zula ve Ceza  sahne alacak. 

Değişik dönemlerde farklı müzisyenlerin bir araya gelmesiyle zenginleşerek bugünkü halini alan Kolektif İstanbul, doğaçlama dendiğinde akla gelen isimlerdendir. Balkan esintilerine yer verdikleri eğlenceli şarkıları ile 24 Aralık akşamı Babylon sahnesinde olacaklar. Vurmalı çalgılar ustası Burhan Öçal, doğup büyüdüğü Kırklareli'ne vefa borcunu ödediği "Trakya All Stars" projesi ile uzun bir aradan sonra 25 Aralık'ta yeniden Babylon sahnesinde sevenleriyle buluşacak. 

Geleneksel halk müziğinden esinlenerek, bu köklerden aldıklarını çağdaş müzikle birleştiren BaBa ZuLa, taklit edilemez özgün kimlikleriyle yola devam ediyor. Funk, elektronik ve halk müziğini aynı anda bir araya getiren grup 26 Aralık'ta Babylon sahnesinde sizlerle buluşacak. Çocukluğundan bu yana rap müziğe duyduğu ilgiyi Public Enemy grubundan aldığı ilhamla hayata geçiren ve Dr Fuchs ile bir araya gelerek kurdukları Nefret grubuyla profesyonel müzik hayatına başlayan Ceza, tam kadro canlı grubuyla birlikte 13 Şubat 2015 Cuma gecesi Babylon sahnesinde olacak.


 İstanbul'un Sesi 

24 Aralık 2014 - Kolektif İstanbul

 Kapı Bilet Fiyatı: 35TL

25 Aralık 2014 - Burhan Öçal & Trakya All Stars 

Kapı Bilet Fiyatı: 45TL

26 Aralık 2014 Baba Zula

Kapı Bilet Fiyatı: 50TL

13 Şubat 2015 - Ceza

Kapı Bilet Fiyatı: 45TL

Konser öncesi biletleri satın alarak avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Konser saatleri 22:00 sadece Kolektif İstanbul saat 20:30'da sahnede olacaktır.

ARA

24

2014

İstanbul'un Sesi

Mekan:

BİLET FİYATI: 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X