İtalyan yemeklerini yapmayı öğrenmeye ne dersiniz?

Mövenpick Hotel Istanbul, İtalyan mutfağından hem dengeli ve besleyici hem de leziz örnekleri keşfetmek isteyenler için 14 Ekim 2016, Cuma günü 19.00-22.00 saatleri arasında sağlıklı İtalyan yemekleri yapımı kursu düzenliyor.

4.10.2016

Mövenpick Hotel Istanbul’un İtalyan Başaşçısı Giovanni Terracciano ve sertifikalı Beslenme Koçu Giuseppe Totino, İtalyan mutfağından hem dengeli ve besleyici hem de leziz örnekleri keşfetmek isteyenler için 14 Ekim 2016, Cuma günü 19.00-22.00 saatleri arasında sağlıklı İtalyan yemekleri yapımı kursu düzenliyor.

 

Giovanni Terracciano ve Giuseppe Totino’dan İtalyan usulü sağlıklı lezzetler...

Mövenpick Hotel Istanbul’un AzzuR Restaurant'ı içinde yapılacak kurs boyunca, bir yandan Giovanni Terracciano ile birlikte sebze ve taze baharatlı buğday risotto, kuşkonmazlı morina balığı ve karides, vanilya sabayon, badem ve orman meyveleri sorbenin eşlik ettiği mandalina tatlısı hazırlarken aynı zamanda Giuseppe Totino’dan yemeklerin besin değeriyle ilgili bilgi alıp, ürünleri besin değerini kaybetmeden pişirmenin ve doğal tadını korumanın yollarıyla ilgili püf noktalarını öğrenecekler.

Hazırlanan leziz, hafif ve enerji veren yemeklerin tadımından sonra tüm katılımcılara sertifikaları ile birlikte özel önlükleri hediye edilecek.

Kayıt için 0212 319 29 29’u arayabilirsiniz.

EKİ

14

2016

İtalyan Yemekleri

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI :150 TL

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X