İyi yemek ve iyi manzaranın birleştiği mekan Mare Karaköy

Tarih, deniz ve İstanbul! Yeni buluşma noktanız olacak Mare Karaköy eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde konuklarına kaliteli müzik, lezzetler sunuyor.

21.8.2014

Bir dönem Mare Nostrum olarak hizmet veren mekan, yeni ismi ve yeni sahip ve işletmecileri ile Karaköy’ün en gözde adreslerinden biri olmayı hedefliyor. Karaköy Rıhtım'ının eşsiz manzarasına karşı keyifli ve dinlendirici bir yemek yemek isterseniz Mare Karaköy tam size göre...

Nezih ortamı, profesyonel servis anlayışı Akdeniz ve dünya mutfağının zengin menüsü ile size ve sevdiklerinize keyif dolu Karaköy günü ve gecesi sunuyor.

Günün her saatine uygun menüleriyle misafirlerini ağırlayan Mare Karaköy. Sabah kahvesi olsun, iş sonrası manzaraya karşı yemek ve yanında bir içki keyfi olsun ya da vapuru beklerken içeceğiniz bir içki olsun; günün her saat dilimine uygun menüleri ile sizlere iyi vakit geçirmek için var. Cafe de Paris, Fajitas, Frankfurter gibi vazgeçilmez lezzetlerin yanı sıra Panna Cotta, Cheesecake gibi tatlılardan oluşan menüsü ile Mare Karaköy, trend semtlerden Karaköy'ün trend mekanlardan biri olacağa benziyor.

Mare Karaköy'ün dış manzarası kadar iç dekorasyonuda huzur verici rahatlık hissi veren ahşap doku masa sandalyelerinde içeceğinizi yudumlarken dünya mutfağının en güzel lezzetlerinin tadına varabilirsiniz.

Siz de İstanbul’un yeni gözdesi Karaköy’de lezzetli bir keyif yapmak ve manzaraya karşı güzel vakit geçirmek istiyorsanız, Mare Karaköy’e gelin. Burada çok daha fazlasını bulacaksınız!

Ulaşım

Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa Mah. Rıhtım Cad. No:23 Karaköy, İstanbul

Telefon: +90 (212) 243 29 43

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X