Japon restoranı Zuma Restaurants'da alternatif tatlar

Çağdaş Japon mutfağının uluslararası temsilcisi ve ödüllü restoranı Zuma, misafirlerine Pazar günleri benzersiz bir Brunch deneyimi yaşatıyor.

8.11.2016

Zuma Restaurants ile Japon mutfağının en lezzetli yemeklerini keşfetmeye çıkıyoruz.

Londra ve Hong Kong’da kendisini kanıtlamış olan ZUMA, zarif ve sofistike yemek anlayışını İstanbul’da da yaşatmaya devam ediyor. İstiye Park markalar sokağında her gün konuklarına eşsiz menülerle keyifli lezzetleri denemelerini sağlıyor. Geleneksel "Izakaya" tarzına modern ve zarif bir bakış açısı getiren ZUMA, gerçek Japon lezzetlerinden yola çıkarak kendi tarzını geliştiren nadide mekanlardandır.

İstinyePark’ın markalar sokağında İstanbul’un en sofistike ve tercih edilen mekanı haline gelen Zuma İstanbul, uzun pazar sohbetlerine ve hafta sonu alışveriş molası vermek isteyenlere Brunch keyfi yaşatmaya başladı. 

Zuma İstanbul'da Brunch Keyfi Başlıyor 

Hong Kong, Dubai, Miami ve New York’tan sonra Zuma İstanbul’da da Japonya sokaklarının geleneksel yemeklerini dünyaca ünlü, elegan bir brunch menüsü ile sunmaya başlıyor. Pazar günleri 12.00 – 16.00 saatleri arasında başlayan ve hafta sonu keyfini artıracak Zuma brunch’ları, yaşam stilinize bir pazar kahvaltısından çok daha fazlasını katacak.

Zengin açık büfesi ile Zuma klasiklerinin dışına çıkarak yeni tatların da sunulacağı Zuma brunch’larında menüden sipariş edilecek sıcak ana yemeklerin yanı sıra canlı pişirme istasyonlarından servis edilecek lezzetler de olacak. Zengin çeşitlere sahip sushi menüsünün yanı sıra, Japon sokak yemeklerinin yenilikçi sunumlarla yer alacağı Zuma Pazar Brunch’ları, misafirlerini bekliyor. Alakart olarak servis edilecek tatların arasında yer alan arpalı miso tavuk, baharatlı bonfile ve somon teriyaki gibi popüler klasikler Tokyo sokaklarındaymış duygusu yaşatacak. Brunch keyfini tatlıyla noktalamak isteyen misafirleri, yeşil çaylı muzlu kek veya çikolata fondan ve yanında vanilya çekirdekli dondurma gibi lezzetlerin yanı sıra Zuma mutfağının özel seçimlerinden oluşan paylaşımlık tatlı tabağı bekliyor olacak.

Zuma, hafta sonu akşamlarının keyifli müziği ve ambiyansı pazar bruch’ları ile hafta sonu da devam edecek; DJ performansı Pazar sabahlarına keyif katacak. 

Ulaşım

Adres:İstinye Park, No:461 Sarıyer/İstanbul

Telefon: (0850 ) 236 2296

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X