Jessie J İstanbul'a geliyor!

İngiliz pop müzik sanatçısı Jessie J, 11 Eylül'de İstanbullu hayranlarıyla buluşmaya Volkswagen Arena'ya geliyor.

17.9.2014

Jessie J'in 3 Temmuz Cuma akşamı Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşmesi planlanan ancak sanatçının sağlık sorunları nedeniyle ertelenen İstanbul konserinin 11 Eylül Cuma akşamı Volkswagen Arena'da gerçekleştirileceği açıklandı. 

Son zamanların sevilen sanatçılarından olan Jessie J'i ilk Miley Cyrus ve Chris Brown'a yazdığı şarkı sözleri ile tanıdık. Söz yazarlığı ile yakaladığı başarısının ardından dikkatleri kendi albümüne çeken Jessie, ilk albüm çalışmasını "Who You Are" ismiyle yapmıştır. Ardından ilk single çalışması "Do It Like a Dude" ile birçok kitleye sesini duyuran Jessie J, önemli başarısını  "Price Tag" şarkısı ile kazanmıştır. Birçok listede 1. olmayı başarıp üstüne birçok ödülü evine götüren sanatçı şu ana kadar 11 milyon single ve 2.5 milyonluk bir albüm satış rakamına sahiptir. 

Jessie J'i kendine en yakın gördüğü idölü Rihanna'dır. Türkiye'de de büyük bir hayran kitlesi edinen İngiliz pop yıldızı Jessie J, renkli sahne şovu ve ezbere söylenen şarkılarıyla hayranlarına eğlence dolu bir konser yaşatmak için İstanbul'a geliyor. 


EYL

11

2015

Jessie J Konseri

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI: 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X