Julio Iglesias İstanbul'da konser vermeye hazırlanıyor

Latin müziğin efsane ismi Julio Iglesias, istanbullu hayranlarıyla buluşmak için 14 Mart 2015 Cumartesi günü Dünya Turnesi kapsamında Ülker Sports Arena'da sahnede olacak.

13.3.2015

Uluslararası birçok müzik listesinde uzun sure 1 numaradan inmeyen, hitleriyle sayısız festivalde performans sergileyen sanatçı Julio Iglesias, bir kez daha İstanbullu hayranlarına kavuşuyor. 

Birçok dilde söylediği şarkılarıyla 80 fazla albüm kaydeden sanatçı müzik kariyerinde önce Real Madrid'in genç takımında başarılı bir kaleciydi. Geçirdiği bir trafik kazası ile futbol kariyeri sonlanana Julio, yeni bir yeteneğini keşfetti.  2 seneye yakın felç kalıp yatağa bağlanmak zorunda kalınca, babasının yardımcılarından birinin hediye ettiği gitarla oyalanmaya başladı. Bu hastalık döneminde zamanının çoğunu yazdığı kısa şiirlere eşlik edecek melodiler besteleyerek geçirdi. Bu arada iyileşme azmi ve sevenlerinin, özellikle de babasının desteğiyle 2 senenin sonunda yeniden ayağa kalkmayı başardı. 

julio

Kazanın izlerini silmek için önce Cambridge Üniversitesi’nden hukuk diplomasını aldı ve kariyerini tamamen şarkıcılığa adadı. 300 milyondan fazla albüm satışı ile tek Elmas Disk Ödülüne layık görülen sanatçı, aynı zamanda Grammy, American Müzik, Ascap Pied gibi sayısız ödüllerinde sahibi oldu. UNICEF İyi Niyet Elçiliğini yapan Julio Iglesias, 45 yıllık başarı dolu kariyerine dünya çapında başarıya ulaşan turlarının sonuncusuyla devam ediyor. Dünya çapında son turnesini bu sene gerçekleştiren sanatçı, Brezilya'da başlayan turnenin dördüncü ayağını İstanbul'da gerçekleştirecek. "Gwendolyne", "La Paloma", "Je Ne Pas Change" gibi sayısız hit'e imza atan efsanevi sanatçı, eğlenceli ve romantik şarkıları ile sahnede yine müzikseverleri büyüleyecek. 


Ülker Spors Arena'da gerçekleşecek konserin Sahaiçi fiyatları;

Platinum 1.188TL

Vip 988TL


MAR

14

2015

Julio Iglesias Konseri

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X