Jura Teras’ta her güne farklı bir iftar menüsü

Avrupa’nın en büyük dinozor temalı parkı Jurassic Land’in yanında konumlanan, dünya mutfağından lezzetleri ile her damak zevkine hitap eden, farklı sunumları ve zengin tablet menüleriyle Jura Teras, dikkat çekiyor.

1.7.2014

Jura Teras, Ramazan ayı boyunca her gün farklı bir iftar menüsü ile misafirlerini bekliyor. Dileyen ziyaretçilerin a la carte menüden de yararlanabildiği Jura Teras, grup rezervasyonları için de uygun. Hem kapalı hem de açık alanda servis yapılabilen mekânda her gün değişen iftar menüsü kişi başı 40 TL.

Forum İstanbul’da 10 bin metrekarelik bir alana kurulan Jurassic Land, birebir ölçülerinde 70 adet dinozoru, özel tasarım müzesi, Türkiye’nin en büyük hareketli sineması ile 4 Boyut - 6 Efektli fantastik yolculuğu, beş üniteli konsept bilim merkezi, Dino Laser Tag ile Türkiye’nin en büyük lazer arenası, tematik hediyelik mağazası, farklı damak zevklerine ve tercihlere hitap eden yeşillikler arasındaki açık ya da kapalı çeşitli yeme-içme mekân seçenekleriyle çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de ilgisini çekiyor.

 

Jurassic Land biletleri Forum İstanbul’daki gişelerden ya da Biletix’ten temin edilebilir.

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X