Justin Timberlake 2014 İstanbul

Justin Timberlake solo performansı ile İstanbul’da! Sanatçı Türkiye’de ilk kez Justin Timberlake Dünya Turnesi kapsamında Sahne'de!

4.4.2014

Justin Timberlake ‘Dünya Turnesi’ kapsamında 26 Mayıs 2014 tarihinde İstanbul, İTÜ Stadyumu’nda olacak. Konser, Justin Timberlake’in Türkiye’deki ilk solo performansı olacak! Dünya çapında 2013 yılının listelerinde baskın yer alan The 20/20 Experience World Tour ve The 20/20 Experience – 2 of 2  tüm dünyada müzik marketlerinde satışta.
Timberlake, şimdi bu heyecan verici canlı şovunu dünya çapında bir turne ile fanlarıyla buluşturuyor. 
Justin Timberlake Dünya Turnesi’nin Türkiye konseri BKM ve MAP organizasyonu ile gerçekleşecektir.
En son Amerika Müzik Ödülleri gecesinde kazandığı favori pop/ erkek rock sanatçısı ödülleri dahil 3 ödülle evine dönen Timberlake, ayrıca GQ tarafından yılın erkeği seçildi.  20/20 Experience turnesinin, aynı adı taşıyan 4 milyonluk albümü bu yılın en çok satılanı oldu.
Bu albüm son 5 yılın en iyi çıkış yapan erkek sanatçısı, hatta son 5 yılın Amerika tarihindeki en iyi dijital çıkışı olarak kabul ediliyor. 
20/20 Experience albümü top 200 sıralamasında (3 haftalık) ve R&B albüm listelerinde (10 hafta) birinci durumda. 10 parçasının da yayınlanmasından sadece 1 hafta sonra dijital ortamda şarkılar Amerika’da 7 milyon’dan fazla satıldı. Albüm Amerika dahil üç ülkede daha platinyum seviyesine yükseldi. 

Tarih: 26 Mayıs 2014

Yer: İTÜ Stadyumu

Saat: 18:00

Bilet: Biletix

Dünya Turnesi’nin Resmi Hashtag Adresi: #JT2020TOUR

Tüm turne detayları resmi web sitesinde yer alıyor. Güncel tarih ve satış bilgisi için www.justintimberlake.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X