Kadebostany yeniden İstanbul'da!

Dünyanın en küçük ülkesini kuran İsviçreli grup Kadebostany, 4 Kasım’da Zorlu PSM sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor!

29.9.2016

Geçen seneler ki efsane Rock'n Coke ve Shining Stars performansının ardından Kadebostany tekrar İstanbul seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Pop İmparatorluğu'nda yepyeni bir koloni! Kadebostany Cumhuriyeti! Şaka değil, grup üyeleri dünyanın en küçük ve en ilginç ülkesini temsil ettiklerine "kalpten" inanıyorlar. Kadebostany; Polonya, Rusya, Kazakistan ve Romanya gibi ülkelerden gelen müzisyenlerden oluşuyor. Ülkenin başkanı aynı zamanda grubun da lideri olan çılgın Kadebostan'dan başkası değil. Onun ülkeyi başarıyla yönetmesinin sırrı ise keman, akordeon, saksafon, gitar, banjo, fagot ve elbette bir bilgisayardan oluşan ilginç bir formül. Mental Groove etiketi ile yayınlanan Songs from Kadebostany albümü ve özellikle ülkemiz radyolarında da fırtına gibi esen Kazak Rules adlı şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken grubun, bu dinamik müziği enfes bir görsel şölenle süslediği de söyleyenebilir.

2013 yılında Kadebostany adı ile çıkardıkları Pop Collection albümleri ile dinleyicilerini bir kez daha kendilerine hayran bırakan Yunan müzik grubu Kadebostany Cumhuriyetinin sakinleri; Amina Kadebostany'nin divası. Kadebostan Kadebostany Cumhuriyeti'nin başkanı. Balkan ezgileri ile Elektronik Müziğin karışımını bir arada sunuyor. Daha önce birçok kez ülkemize gelen ve her seferinde büyük bir ilgiyle karşılanan İsviçreli topluluk, şarkılarında keman, akordeon, saksafon, gitar, banjo ve fagot gibi enstrümanları başarılı bir şekilde elektronik altyapıyla birleştiriyor.


KAS

04

2016

Kadebostany

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X