Kahvaltıya doyamayanlar için Breakfest İstanbul!

İstanbul yeni bir festivaline daha kavuştu. Kahvaltıyı mutlulukla bağdaştıranların en sevdiği etkinlik olacağına emin olduğumuz Breakfest İstanbul sizleri bekliyor.

12.8.1999

Türkiye’nin ilk kahvaltı festivali olan Breakfest İstanbul, bölgesel lezzetlerin, özel kahvaltı menülerinin, damak çatlatan tadımların yapılacağı; çeşitli atölyelerin ziyaterçiler ile buluşacağı, kahvaltı severlerin enfes tadımların yanı sıra aktivitelerle de keyifli vakit geçireceği, kahvaltının mutlulukla olan ilgisinin beraberce deneyimlenebileceği, caz eşliğinde gerçekleşecek olan Breakfest İstanbul, “Kahvaltısız asla!” diyenleri, 24-25 Eylül tarihlerinde Uniq İstanbul Maslak’a bekliyor!

Gaziantep’in meşhur katmeri, tadına doyulmaz bazlamalar, birbirinde leziz zeytin ve zeytinyağları, sunumuyla da öne çıkan peynir çeşitleri, enfes krepler, özel otlu omletler, tazecik ekmekler, memleketten gelen lezzetler, organik tatlar, alkali kahvaltı alternatifi, kahvaltının vazgeçilmezlerinden bal&kaymak, leziz ekmeklerle buluşan çikolata kreması ve kahvaltının olmazsa olmazı çay ve daha fazlası kahvaltıseverlerin merakla beklediği Breakfest İstanbul’da biraraya geliyor.

Kahvaltıseverlerin biraraya geleceği Breakfest İstanbul, her yıl bir kez İstanbul’da kutlanmaya devam edecek.


EYL

24

2016

Breakfest İstanbul

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X