Kanyon'da Her Yer Müzik

İstanbul'u müzik sesleri ile dolduran Kanyon, “Kanyon’da Her Yer Müzik”, etkinliğiyle 13-15 Mayıs tarihleri arasında müzikseverlerle güncel müziğin en keyifli örnekleri ile buluşturacak!

2.5.2016

Mayıs ayında üçüncüsü düzenlenecek olan ve gelenekselleşen festival “Kanyon’da Her Yer Müzik”, şehrin müzik takviminde yerini aldı.

İKSV’nin müzik danışmanlığında hazırlanan festival Kanyon’un farklı alanlarında misafirler ile bir araya gelecek ve birçok farklı performansa ev sahipliği yapacak. “Kanyon’da Her Yer Müzik”, Model, Pinhani ve Jehan Barbur gibi ünlü müzisyenlerin yanı sıra hem genç yetenekleri hem de alternatif müzik dünyasının sevilen isimlerini ağırlayacak. 

Festival ana sahnesinin yıldız konukları, her performansıyla kendine hayran bırakan Model, kendine özgü sesi ve yorumu ile Jehan Barbur ve kısa sürede büyük bir başarıyı yakalayan Pinhani olacak. Müziğine ruhunu katmayı başaran Barış Demirel, sesi ve eserleri ile hayran bırakan Can Gox, hem besteleri hem de tınılarıyla farklılığı yakalayan In Hoodies “Kanyon’da Her Yer Müzik” ana sahnesinde performanslarını sergileyecek. 

Ana sahne dışında; Kanyon’un farklı alanlarındaki özel performanslar ile müzik keyfi geniş bir alana yayılacak. Intersport’ta kendi bestelerin başarılı bir şekilde yorumlayan genç yıldız adayı Gökcan Sanlıman, Kanyon Teras’ın doğa ile iç içe havasında şarkıları ile insan ruhuna dokunan Kahraman Deniz, farklı ritimleriyle ve sıcak ezgileriyle Can Güngör, Wagamama’da neşeli melodileri ve orijinal müzikleriyle Palmiyeler ve D&R’da ileride ismini daha çok duyuracak Sena Şener’in yaşatacağı müzik keyfine ek olarak Kanyon’un farklı yerlerinde karşınıza çıkacak renkli repertuarlarıyla Brassist ile müziğin farklı notaları Kanyon’da hayat bulacak. 


Program

13 Mayıs Cuma 

16.30 - D&R                           Sena Şener

18.00 – Intersport                  Gökcan Sanlıman

19.30 – Ana Sahne                 In Hoodies

21.00 – Ana Sahne                 Pinhani

14 Mayıs Cumartesi

15.00 – Kanyon Teras             Kahraman Deniz

17.00 – Wagamama               Palmiyeler

18.30 – Ana Sahne                Can Gox

21.00 – Ana Sahne                Model

15 Mayıs Pazar

14.00 – Macrocenter              Brassist

15.30 – Ana sahne                Barış Demirel

16.30 – Aeropostale Önü       Brassist

17.00 – Ana sahne                Jehan Barbur

19.00 – Joint Idea                 Can Güngör 

 

Etkinlikler ÜCRETSİZDİR.


Sena Şener 13 Mayıs Cuma 16.30'da Kanyon D&R'da!

17 yaşında çıplak sesi ile yabancı şarkıları seslendirerek Sound Clound'a koyarak küçük bir kitleyle tanıştıran Sena Şener, kitlesiniz büyüttükçe Youtube kanalı açarak daha çok insana ulaşır. Başarılı coverlara imza atan genç yetenek caz tınısındaki melodik sesi ile 13 Mayıs günü Kanyon'da sizlerle olacak. 


In Hoodies 13 Mayıs Cuma günü 19.30'da Kanyon'da!

Yarı Eskişehir yarı İstanbullu post-rock grubu. 2010’dan beri sahnede varlığını sürdürüyor, hiç kaliteyi düşürmüyor. Sahneye çello eşliğinde çıkıyor. Son albüm ‘Turbulent’ Haziran’da yayımlandı. In Hoodies: Bütün dünyanın yeni müzik adına ziyadesiyle sessiz olduğu yaz mevsiminin tam ortasında birdenbire kucağımıza düştü, göz bebeğimiz oldu. Kanyon'da Her Yer Müzik etkinliğinde de Kanyon sahnesinde sevenleri ile buluşuuyor. 


Gökcan Sanlıman performansı 13 Mayıs Cuma 18.00'de Kanyon Intersport'ta!

2010 yılının Mayıs ayında, birbirinden önemli bestecilerin şarkılarını “Yesterday” adlı albümünde tekrar yorumlayan GÖKCAN SANLIMAN, Göksel ile “Good Bye My Love Good Bye”, Teoman ile “Prison Song” şarkılarında düet yaptı. Ayrıca GÖKCAN SANLIMAN’a, “I Want To Break Free” şarkısında Şebnem Ferah kadın vokal olarak eşlik etti. Bu şarkıların yanı sıra “The Sound Of Silence”, “Wonderful Life”, “Rain” gibi şarkıların da yer aldığı bu albüm klasik severlerin beğenisini kazandı. Şimdide balat ağırlıklı 9 şarkıdan oluşan “YAŞIM TUTMUYOR MUTLULUĞA” isimli 2ci solo albümü ile Kanyon sahnesinde.


Pinhani, 13 Mayıs Cuma 21.00'de Kanyon'da!

2004 yılından beri profesyonel müzik yapan alternatif rock grubu Pinhani, Kanyon'da Her Yer Müzik etkinliğinde sevenleri ile buluşuyor. 


Kahraman Deniz, 14 Mayıs Cumartesi günü 15.00'te Kanyon'da!

Sofar ile birçok müzikseverin keşfettiği Kahraman Deniz, duru ve blues sesi ile yüreğinize dokunacak parçalara hayat veriyor. Yazar, müzisyen ve tasarımcı olan sanatçı tüm şarkılarının sözlerini kendisi yazmıştır. 


Palmiyeler, 14 Mayıs Cumartesi günü 17.00'de Kanyon Wagamama'da!

Psychedelic pop, slacker rock, garage ve surf rock türlerinde müzik yapan genç grup 4 kişiden oluşuyor. Sıradışı şarkılara imza atmayı seven Palmiyeler, gruplarına verdikleri isim gibi yaz kokusunda müzikler yapıyor. 


Can Gox 14 Mayıs Cumartesi günü 18.30'da Kanyon'da!

 

Gerçek ismi Can Göksun olan, ancak müzik dünyasında Haydar Waits ya da daha popüler olan Can Gox ismiyle bilinen Türk müzisyen, yaptığı müziği, “Anadolu Blues” olarak tanımlamaktadır. Birçok müzik otoritesince, sesi Cem Karaca'’ya benzetilmekte olan başarılı sanatçı Kanyon'da Hewr Yer Müzik sahnesinde sevenleri ile buluşacak. 


Model grubu 14 Mayıs Cumartesi günü 21.00'de Kanyon'da!

Başarı şarkılara imza atan Model Grubu, Kanyon'da Her Yer Müzik festivalinde. 


Can Güngör, 15 Mayıs Pazar günü 19.00'da Kanyon'da!

Birçok müzisyene davuluyla eşlik eden Can Güngör, yeri geldi, prodüktörlük yaptı. Bütün enstrümanlarını kendisinin çaldığı ilk kısaçaları Olmadı Kaçarız aracılığıyla yayımlanan Can Güngör, baştan aşağı müzikten oluşan bir insan. Şubat sonunda çıkardığı ilk solo albümü Silik Düşler ile Kanyon sahnesinde. 


Jehan Barbur 15 Mayıs Pazar günü 17.00'de Kanyon'da!

Sevilen şarkıların besteci Jehan Barbur, "Sizler Hiç Yokken" albümünden en özel şarkılarıyla Kanyon sahnesinde.


Barış Demirel 15 Mayıs Pazar 15.00'te Kanyon'da!

Trompet sanatçısı Barış Demirel (sahne ismiyle Barıştık Mı) ilk albümünü 2014′ün son günlerinde yayınladı. 2011 Roxy Müzik Günleri’nde birinci olduktan sonra 2012 yılında 2 parçalık bir EP çıkaran sanatçı, ilk albümü T.E.A.R. ile uzun soluklu yolun başlangıcını yaptı. 


Brassolist 15 Mayıs Pazar günü 14.00'te Macrocenter'da // 16.15'te Aeropostale önünde!

2014 yılında İstanbul Devlet Opera ve Balesi Brass Sanatçıları tarafından kurulan Brassolist Quintet, Türkiye'de ilk defa caz standartlarından türkülere uzanan renkli repertuvarlarını, bir solist eşliğinde dinleyiciye sunuyor! 

Kanyon'un düzenlediği etkinliklerden erken haberdar olmak için Kanyon resmi web sitesini takip edebilir ve etkinliklerinde ilk siz haberda olabilrisiniz. 


Ulaşım

Adres: Esentepe, Kanyon AVM, Şişli/İstanbul

Telefon: +90 (212) 317 53 00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X