Kanyon'un caz hali

“Kanyon’un Caz Hali” konser serisi yılın ilk konseriyle cazseverleri ağırlamaya hazırlanıyor. 25 Ocak Pazar günü 17.00-19.00 saatleri arasında Kerem Görsev’in evsahipliğinde ünlü sanatçı Deborah Davis’i ağırlayacak.

18.1.2015

2009 yılından beri düzenlediği caz konserleriyle yepyeni bir konsept oluşturan Kanyon, dünyaca ünlü caz müzisyenlerinin Kerem Görsev Trio ile birlikte sahne alacağı yılın ilk konseri “Kanyon’un Caz Hali” 25 Ocak Pazar günü gerçekleştirecek.

Konsere özel oluşturulan “Caz ile Masallar”  konseptiyle, başarılı sanatçı Deborah Davis, Kerem Görsev, Ferit Odman ve Kağan Yıldız’dan oluşan Kerem Görsev Trio’nun performans sergileyeceği konser ile caz severler Kanyon’un Caz Hali’ni yaşayacak.

New York’un the Blue Note, Birdland, Village Vanguard gibi saygın caz kulüplerinde konserler veren, dünya çapında bir çok dinleyicisi olan dahi yorumcu Deborah Davis, kusursuz performansıyla dinleyicilere unutulmaz bir konser deneyimi yaşatacak.

Kanyon’un Caz Hali konserleri önümüzdeki aylarda Kerem Görsev’in ev sahipliği ile farklı tarzdan dünyaca ünlü caz müzisyenlerinin katılımı ile devam edecek. Kanyon ziyaretçilerinin ücretsiz olarak izleyebileceği konserler ile ilgili tüm gelişmeler Kanyon web sitesi ve sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.


OCA

25

2015

Kanyon - "Caz ile Masallar"

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI: 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X