Meşhur Ayder Kahvaltısı, İzhar Karadeniz Restaurant'da

Karadeniz mutfağının sevilen adreslerinden İzhar Karadeniz Restaurant, Ayder şenliğini İstanbul’a taşıyor. Karadeniz’in meşhur Ayder Kahvaltısını, çok özel fiyatlarla karadeniz müdavimlerine sunuyor.

20.8.2014

İzhar Karadeniz Restaurant, Karadeniz’in doğal lezzetleri ile donatılmış meşhur Ayder Kahvaltısını kısa bir süreliğine, çok özel fiyatlarla lezzet severlere sunuyor. 

Ayder’in dünyaca ünlü yaylasında yetişen ineklerin sütünden yapılan taze tereyağı, enfes manda kaymağı, meşhur tel peyniri ve Ayder balı ile donatılmış masalarda sevdiklerinizle enfes bir hafta sonu kahvaltısı yapmaya ne dersiniz? O zaman sizi İzhar Karadeniz Resturant davet ediyoruz. 

Mısır unu, tereyağı ve ünlü çeçil peyniriyle hazırlanan, Karadeniz kahvaltı sofrasının vazgeçilmezlerinden mıhlama da Ayder Kahvaltısı’nın baş köşesinde yerini alıyor. Karadeniz yöresinin en özel meyvelerinden Ligarba (Yaban Mersini) ile hazırlanan enfes reçel, ünlü İmansız peyniri ve mısır ekmeği de misafirleri tarifsiz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Giresun usulü peynirli pidelerin de lezzet tutkunlarıyla buluştuğu kahvaltı sofrası, hafta sonuna özel, kısa bir süreliğine indirimli ve sınırsız çay eşliğinde müdavimlerini bekliyor. Keyifli bir Pazar kahvaltısı yapmak isteyenler Merter'de bulunan İzhar Karadeniz Restaurant’a uğrayabilirler. 

 

İzhar Karadeniz Restaurant Ayder Kahvaltısı, kısa bir süreliğine, hafta sonuna özel sadece 15 TL.

Ulaşım

Adres: Keresteciler Sitesi Fatih Cad. Karadal Sk. D:2 Merter/İstanbul

Telefon: +90 (212) 637 22 10

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X