Kenan Doğulu ile eğlenmeye hazır olun!

Pop müziğin güçlü sesi Kenan Doğulu, 30 Temmuz'da Harbiye Açıkhava sahnesinde en sevilen şarkılarını seslendirecek.

25.7.2016

Her yıl müzikseverlerin büyük heyecanla beklediği Kenan Doğulu buluşması, 30 Temmuz akşamı saat 21:00'de Açıkhava'nın büyülü atmosferinde  gerçekleşecek. Kenan Doğulu, muhteşem enerjisi, dans grubu ve sahne şovları ile yazın en güzel gecesinde dillerden düşmeyen, en sevilen şarkılarını Harbiye'de sevenleriyle söyleyecek.

Şarkıcı, söz yazarı ve besteci Kenan Doğulu, müzik kariyerine 3 yaşında piyano çalmayı öğrenerek başladı. Müzisyen bir babanın oğlu olan Kenan Doğulu, bugüne kadar onüç stüdyo albümü ve dört single çalışması yayınlanmıştır. İlk albümünü "Yaparım Bilirsin" 1993 yılının Eylül ayında çıkaran Kenan Doğulu, ardından aralıklı yıllarla Sımsıkı Sıkı Sıkı, Kenan Doğulu III albümlerini çıkardı. Müzik kariyerine 2 yıl ara veren sanatçı bu yılda hazırladığı Ex Aşkım albümü ile büyük bir çıkış yaptı. Albüme ismini veren "Ex Aşkım" parçası hayranları tarafından çok beğenilen Kenan Doğulu, bu albüm ile müzik dünyasına Tutam Zamanı, Ağlayamam gibi başarılı şarkılar kazandırdı. 2007 yılında Eurovision yarışmasında ülkemizi de temsil eden Kenan Doğulu, Sezen Aksu ve Ozana Doğulu ile hazırldığı Shake It Up Şekerim parçası ile finale kalarak Eurovision'u 4. tamamladı.

Müzik hayatına başladığı yıllardan beri her zaman kendine ve sevenlerine bir şeyler katmayaı seven sanatçı, konser showlarıyla da bunu gösterdi. Her konserinde hız kesmeyen ve eğlendiren Kenan Doğulu, bu yılda Açıkhava'da yine bizleri çoşturacak.

 

TEM

30

2016

Kenan Doğulu Konseri

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X