Kim Korkar Hain Kurttan oyununu seyret

Kim Korkar Hain Kurttan, Türkiye'de en son sahnelenişinden 27 yıl sonra, oyun atölyesinin katkılarıyla Trump Kültür Merkezi ve Oyun Atölyesi sahnelerinde seyirciyle buluşuyor.

10.5.2015

Edward Albee'nin 1962 yılında yazdığı, Tony ödüllü modern klasiğini Hira Tekindor yönetiyor. Bir üniversite kampüsünde geçen oyunda, tarih profesörü George ve karısı Martha'nın evliliğindeki çöküntülere tanık oluyoruz.

18. Afife Tiyatro Ödülleri'nde "Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" ve "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" ödüllerini kazanan oyunda Zerrin Tekindor, Tardu Flordun, Şükrü Özyıldız ve Nilperi Şahinkaya yer alıyor.

"Kim Korkar Hain Kurttan" oyununda, tiyatro tarihinin en önemli orta yaş çiftlerinden Martha ve George'un evliliğindeki çöküntülere tanık olacaksınız. Martha, George'un tarih hocası olarak çalıştığı üniversitenin başkanının kızıdır. Bir fakülte partisinden sonra evlerine dönen Martha ve George, üniversitenin yeni biyoloji hocası 26 yaşındaki Nick ve karısı Honey'yi evlerinde ağırlar. Hiçbir şeyden haberi olmayan Nick ve Honey, kendilerini Martha-George çiftinin sert ve eğlenceli ilişkisinin içinde bulur.


Kim Korkar Hain Kurttan, oyun gösterim programı

12 Mayıs, 20:30 Trump Kültür ve Gösteri Merkezi

28 Mayıs, 20.30 Oyun Atölyesi

29 Mayıs, 20.30 Oyun Atölyesi

30 Mayıs, 20.30 Oyun Atölyesi

31 Mayıs, 20.30 Oyun Atölyesi


MAY

12

2015

Kim Korkar Hain Kurttan

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


X