Üç Tutku: Kitap, Kahve ve Çikolata Festivali

Tutkularınızı uyaracak festival Üç Tutku: Kitap, Kahve ve Çikolata Festivali 31 Mart– 9 Nisan tarihleri arasında Harbiye Askeri Müze'de!

14.12.2016

İnsan yaşamında vazgeçilmez yerleri olan üç tutku kitap, kahve ve çikolata, ilkinden sonra ikinci ile tüm duyularımıza hitap ediyor. tek bir festival çatısı altında bir araya gelen Üç Tutku: Kitap Kahve Çikolata Festivali, 31 Mart– 9 Nisan 2017 tarihleri arasında tarihleri arasında Harbiye’de Askeri Müze’de gerçekleşecek.

31 Mart günü başlayacak olan festivalde ziyaretçiler çeşit çeşit kahveleri yudumlayarak, leziz çikolataları tadabilecek ve yayınevlerinin yeni kitaplarını inceleyerek, festivale konuk olan yazarlarla sohbet etme fırsatı yakalayacaklar. 

10 gün boyunca sürecek olan festivali ziyaret edenler, katılımcıların düzenleyeceği atölyelere ücretsiz katılabilecek, sunumlardan ve ikramlardan tadabilecekler. Her gün çeşitli workshoplar, müzik dinletileri, söyleşiler, imzalar düzenlecen olan festivalde bu yıl konuk ülke İran olacak. "Bak. Bakmakla başlar her şey" teması üzerine kurgulanan festivalde bu yıl yok, yok.

Katılımcılar arasında Kahve Dünyası, Cafe Nero, Caribou, Lindt, Arzum, Divan, Elit, Nespresso, İş Kültür, Babil.com, Can Yayınları, İletişim, Ayrıntı gibi kahve, kitap ve çikolata dünyasının sevilen isim ve markaları yer alacak.

MAR

31

2017

Üç Tutku: Kitap, Kahve, Çikolata

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X