Korku temalı oyun evi The Panic House

Evden kaçış oyunlarına interaktiflik katan yeni oyun evi, The Panic House'da. Hem korkacaksınız, hem de çok eğlenceksiniz.

27.4.2015

Son zamanlarda açılan ev sayısının hızına yetişemiyoruz. Ama biliyoruz ki sizlerde bu evden kaçış oyunları çılgınlığına kapıldınız. Biz de sizler için en iyi oyun evleri nerelerde keşfetmeye devam ediyoruz. Son keşfimiz olan The Panic House gittiğimiz diğer evlerden çok çooook farklı...

 Neden farklı? Çünkü; içinde doğaçlama kurgu ve bol bol korku unsuru var. Öncelikle, diğer evler gibi bu da 2 ve 5 kişilik gruplar ile oynanıyor. (Tavsiyemiz kalabalık grup oynamanız, çünkü biri çığlık atarken yanında diğeri onu yatıştırmalı). Evin içine girdiğiniz anda çıkmak için tam 1 saat sizlere süre tanınıyor. Karanlık odalardan geçiyorsunuz ve Joker’in dünyasına giriveriyorsunuz. Her yer soru işaretleri ile dolu, odaları keşfetmeniz, detaylı şekilde incelemeniz gereken çok fazla nesne var. Odalarda ki şifreler, diğer oyun evlerine göre kolay, ama bunun da bir nedeni var. Çünkü bu evde sizi hep korkutuyorlar. Dikkatinizi şifreleri çözmeye vermişken birden Joker olmadık yerden çıkıyor ve sizi korkutuyor. Ardından tabi onun o alaycı sesi hep kulağınızda çınlıyor. Odaları geçtikçe durum daha da korkunç hale geliyor. Hareket eden duvarları aşmanız ve bu evde yaşanan cinayeti çözmeniz gerekiyor.

Buraya kadar biraz korkunç olsa da iş, katilin kimliğini çözmeye geldiğinde zorlaşıyor ve daha da korkunç hale geliyor. Son odayı görenlerin korku dozu daha da artıyor. Oyunun sonuna geldiğinizde, hızlı kalp atışlarınız eşliğinde oyunu bitirmenin sevincini yaşıyorsunuz.

İnteraktif bir oyun olan The Panic House özel günler için farklı konseptler kurguluyor. Sürpriz olarak arkadaşlarını korkutmak isteyenlere duyurulur.


The Panic House Oyunu Fiyatları

2-3 Kişi 120TL

4-5 Kişi 150TL

6 Kişi - 180TL

Gece 00:30 ve 01:45 - 200 TL

The Panic House oynunu oynamak için; öncelikle 2, 3, 4 ve 5 kişilik gruplar oluşturarak. www.thepanichouse.com üzerinden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Sonrası kendinizi evin ruhuna teslim etmek.

Dikkat: Epilepsi, Astım, Kalp rahatsızlığı, Anksiyete bozukluğu, Panik Atak yada Klostrofobik olanlar için oyun uygun değildir.

Ulaşım

Adres: Osmanağa Mah. Serasker Cad. No:106/3 Zambak Apt. Kat:1 Kadıköy/İstanbul

Telefon: +90 (216) 346 61 97

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X