Köşebaşı Reina'da keyif ve lezzetli sofralar

Geleneksel lezzetleri modern sunumuyla birleştiren Köşebaşı, 20’nci yılında da tüm şubelerinde özel menüleri ile konuklarına keyifli ve lezzet dolu bir zaman sunuyor.

22.6.2015

Kebabın modern sunumu ile yemek kültüründe devrim yaratan Köşebaşı, 20’nci yılında da zengin menü seçenekleriyle konuklarına keyifli ve lezzet dolu bir gece sunuyor. Dünyanın dört bir yanındaki restoranlarıyla hızla büyümeyi sürdüren Köşebaşı, tüm şubelerindeki geleneksel lezzetleriyle tamaklarımızı tatlandırıyor.

 

Köşebaşı, Boğaz'ın en güzel noktalarından birinde yer alan ve adeta gemi güvertesini andıran tasarımı ile İstanbul yazlarına damgasını vuran Reina içinde kentin diğer en iyi restoranlarıyla yer almaya devam ediyor. Köşebaşı Reina, diğer şubelerinde olduğu gibi yerli yabancı pek çok ünlü ismi burada ağırlarken önde gelen iş adamları, dünyaca ünlü sanatçılar, sporcular, gazeteciler, sinema yıldızları, politikacılar ve yatırımcılar sıcak yaz gecelerinde Köşebaşı Reina'yı tercih ediyorlar. Kurulduğundan bu yana dünya çapında ses getiren ödüllere ve başarılara imza atan Köşebaşı, 1999 yılında Conde Nast Traveller dergisinin 14 bin üyesi tarafından oluşturulan “Dünyanın En İyi 50 Restoranı” listesinde Türkiye’yi temsil ederek lezzet konusunda ne kadar başarılı olsuğunu bizlere gösterdi. 


Köşebaşı Restaurant Reina yanısı sıra Nişantaşı, Levent, Maslak, Taksim, Zorlu, Sofra Fenerbaçe, Beylikdüzü, Laleli, Kavacık, Cadde ve Basın Ekspres semtlerinde de şubeleri vardır. 


Ulaşım

Adres: Muallim Naci Caddesi No:44 Ortaköy, İstanbul

Telefon: +90 (212) 258 06 83

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X