Kylie Minogue İstanbul'a geliyor!

Pop müziğin önemli isimlerinden olan Kylie Minogue, İstanbullu hayranlarıyla buluşmaya geliyor. 16 Haziran akşamı KüçükÇiftlik Park’ta vereceği konseri unutulmaz sahne showlarıyla süsleyecek.

18.3.2015

Konser İptal edilmiştir. Yeterli satış rakamına ulaşamayan konsere gidemiyeceğim diye üzülmeyin İstanbul bu yazda ünlü akınında Dünyaca ünlü hangi sanatçılar geliyor. Bizden öğrenin. 

Avustralyalı şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncu Kylie Minogue, kariyerine  çocuk oyuncu olarak televizyon dizilerinde başladı. İlk denemesini Neighbours dizisindeki Charlene Robinson karakteriyle başarı ile atlatan sanatçı bu dizi ile büyük ün kazandı. Ardından ilk stüdyo albümünü 1987'de kendi ismiyle çıkardı. Bu zamana kadar 70 milyondan fazla kayıt satan Kylie, 11 albüm çıkardı. 

Pop müziğin kraliçesi tanımını kazanan Kylie, "Kiss Me Once" albümü ile 2014 yılında modern pop çağın belirleyici yıldızlarından biri olarak yerini sağlamlaştırmakla kalmaz, pop dünyasını, onun vazgeçilmez ve tamamlayıcı bir parçası olan Kylie’siz hayal etmenin ne kadar zor olduğunu gösterir bizlere. "Sexy Love" , "I Was Gonna Cancel", Enrique Iglesias  seslendirdiği "Beautiful" gibi şarkılarıyla akıllarımıza kazınan Kylie Minogue, İstanbul konseriyle bizlere unutulmaz bir gün yaşatacak. Muhteşem showları ve büyülü, romantik sesiyle unutulmaz bir konser deneyimi yaşatacak olan Kaylie, 16 Haziran tarihinde Küçük Çiftlik Park sahnesinde olacak. 


HAZ

16

2015

Kylie Minogue Konseri

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X