Lady Gaga, Lady Satrlights artRAVE artPOP partisi

Lady Gaga, Lady Satrlights arthave artPOP Ball Tour After Hours ile büyük turne konserinden sonra ünlü DJ Lady Satrlights birlikte İstanbulluları iki kat eğlendirecek.

8.9.2014

Lady Gaga'nın tek DJ'i Lady Starlight'ın da katılacağı "Lady Gaga's ARTRAVE: the ARTPOP Ball Offical After Party", 16 Eylül'de Maslak Arena'da gerçekleşiyor.

Lady Gaga geldi gelecek derken konser heycanına ek parti heycanına kapılıyoruz. Konser günün akşamı gerçekleşecek çılgınlıklar ve sürprizlerle dolu parti de Lady Gaga ile eğlenme için hazır olun! Dünya müzik listelerini sallayanan ArtPOP albümünün turnesi kapsamında ilk kez istanbul'a gelecek olan Drama Queen  konser showları, sahne kostümleri ile hayranlarını her zaman şaşırtıyor. Bu yılda Türk tasarımcı Zeynep Tosun'un 9 Eylül günü  “Doritos ile Lady Gaga Partisi”nde süper stara özel hazırladığı kıyafetler sergilenecek. Tasarımlar arasında bizim de merak ettiğimiz  üçgen mısır cipslerden hazırladığı özel kıyafet, belki bakarsınız showunada onunla çıkar. 

XLarge Club sizleri, Lady Gaga'nın "Lady Gaga's ARTRAVE: the ARTPOP Ball" turnesi kapsamında çıkacağı konser sonrasındaki Offical After Party'e davet ediyor!

Lady Gaga'nın tek DJ'i Lady Starlight, parti boyunca XLarge kabininde olacak. Ayrıca ARTRAVE: the ARTPOP Ball ekibi de şovları ile bu özel gecede birçok sürprize imza atacak.

16 Eylül Maslak Arena XLarge Club'ta saat 23:00'de gerçekleşecek bu çılgın partinin ücreti: Ayakta 66TL. Biletlerini Biletix'ten temin edebilirsiniz.

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X