Le Meridien'in Hint güzellik geleneği ile zayıflamaya ne dersin?

Bin yıllık Hint zayıflama geleneği  “Udvartana Selülit Bakımı” %100 doğal ve organik Cinq Mondes ürünleriyle Le Méridien İstanbul Etiler’de sizleri bekliyor. 

12.8.2014

Le Méridien’de Bin Yıllık Hint Güzellik Geleneği Udvartana ile Zayıflayın!

Le Méridien İstanbul Etiler Explore Spa’da bin yıllık Hint zayıflama geleneği “Udvartana Selülit Bakımı” %100 doğal ve Organic Cinq Montes ürünleriyle uygulanıyor.

Tamamen organik olan kimyasal koruyucu ve renklendirici içermeyen yapısıyla farklılaşan “Udvartana Selülit Bakımı” kürünün içeriğinde slikon yer almadığı için cildin alt katmanlarına kadar nüfus edebiliyor.

Hint Selülit Bakımı Nasıl Etkili Oluyor?

İlk olarak Aromatic Spice Scrub uygulaması ile cilt ölü hücrelerden arındırılıyor. Daha sonra özel drenaj yöntemiyle yapılan Udvartana selülit masajı ile uygulamanın aktif maddesini oluşturan lipolitik maddeler içeren bitkiler, yağ asitlerini parçalayarak selülitlerle etkileşime giriyor. Son aşamada uygulanan Udvartana sıkılaştırıcı maske ise vücutta ve özellikle bacaklarda biriken fazla suyun atılmasını sağlarken, cilt besleniyor ve parlaklık kazanıyor. Udvartana Selülit Bakımı’nın 60 dakikalık uygulaması 255 TL’ye sunulurken, 8 seansa özel uygun ödeme seçenekleri ile konuklarına özel ajantalar sağlıyor. 

Ulaşım

Adres: Cengiz Topel Cad. No: 39 Etiler / Beşiktaş

Telefon: +90 (212) 384 00 00

E-Posta: info.istanbul.etiler@lemeridien.com

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X