Lee Carroll ile Kryon workshopları

16 adet kitabıyla büyük bir takipçi kitlesi kazanan Lee Carroll ve ekibi, gezegenimizin dönüşümü ve ruhsal uyanışımız hakkındaki son bilgileri sunmak üzere ilk kez İstanbul'da bir organizasyona katılıyor.

22.3.2015

Dünyanın en ünlü metafizik hocası ve yazarlarından biri olan Lee Caroll için takipçileri “Kryon mesajlarıyla Türkiye ve Orta Doğu’ya barış, sevgi ve pozitif enerji getirmeye geliyor” diyor.

Milyonlarca takipçisi için büyük bir önem taşıyan, evrensel bilincin temsilci enerjisi Kryon ruhsal kaynağımızla bağlantı kurabilmek adına yepyeni bir fırsatın doğduğunu söylüyor. Şişli Belediyesi Kent Kültür Merkezi’nde, 11-12 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek bu iki günlük etkinlik için söylenenler arasında en dikkat çekicisi hiç şüphesiz, “Kryon enerjisiyle Türkiye'ye barış ve pozitif enerji getirecek” görüşü.

11-12 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek bu 2 günlük etkinlik programında, Lee Carroll aracılığı ile Kryon'un vereceği bilgiler ve onun dünyaca meşhur ekibi tarafından sunulacak meditasyon, ilahi müzik ve enerji çalışmaları yer alıyor.

Yaptığı uluslararası spiritüel organizasyonlarla dünyanın en ünlü isimlerini Türkiye’deki takipçileriyle buluşturan Osman Can Aydoğmuş, Bilgi Paylaşım Merkezi ile ortaklaşa gerçekleştirilen etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada “Bu iki günde çok büyük bir enerji akışı olacak, müzikler ve yoğun bilinç yansımaları ile açığa çıkacak enerji, bu topraklarda büyük bir değişime sebep olacak” sözlerini kullanıyor.

Birbirinden Farklı Çalışmalar ve Seminerlerle Dolu 2 Gün

Kryon etkinlikleri sonrasında da seminerler, workshoplar, Semavi Âlemlerin Müziği ve Tachyon enerjileri ile çalışmalar ve seanslar gerçekleştirilecek. Etkinliği tamamlayan bu çalışmalar, Şişli Kent Kültür Merkezi ve Bilgi Paylaşım Derneği'nde gerçekleştirilecek.

Etkinlik Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor. Organizasyon Sorumlusu ve Kryon’un Türkiye Temsilcisi Osman Can Aydoğmuş bu sıra dışı etkinliği, “Kryon kitaplarını okuyan insanlar enerjisel bir aşı alıyor ve bu ruhsal aşı, kişilerin yaşamlarında çok olumlu değişimler yaratıyor. Şimdi bu büyük organizasyonla, Kryon’un enerjisi Türkiye’yi iyileştirecek” sözleriyle ifade ediyor. 


NİS

11

2015

Kryon - Lee Carroll

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X