Levana Spa ile masaj, spa, detoks bir arada

Hyatt Regency İstanbul Ataköy otelde yer alan Levana Spa, kış yorgunluğundan kurtulup, yaza sağlıklı ve zinde girmek isteyenler için Nisan ayında Detoks Günleri düzenliyor. 1 aylık terapi programında, kişiye özel masaj, beslenme ve egzersiz içeren eksiksiz bir detoks programı sunuluyor.

17.3.2015

Beden ve zihin yorgunluğundan arınmak isteyenler Levana Spa’nın huzur veren, dingin renklerle bezeli atmosferinde şifa buluyor. Deniz kıyısında bulunan ve ayrıcalıklı bir lokasyona sahip Levana Spa’da birçok terapi paketi sunuluyor. Hamam, buhar odası, sauna, buz çeşmesi, jakuzi, açık ve kapalı yüzme havuzları ile Fitness Center hizmetleri ile Levana Spa, gelen misafirlerine bir günlüğüne şımartma terapisi uyguluyor.

Levana Spa’da sunulan terapiler üç temel felsefeye dayanıyor: su (rahatlama ve denge), rüzgâr (geri kazanma ve berraklık), yelken (besleyicilik ve tazelenme). Büyük bir titizlikle organize edilen masaj terapisi programları kapsamında termal minerallerle ovma, yosunlu vücut maskesi, buhar banyosu, organik aromaterapi, huzur verici masaj ve yüz masajı gibi seçenekler sunuluyor.  

Aynı program kapsamında misafirlere, magnezyum içeriği zengin çamur ile gerçekleştirilen, her biri 135 dakikalık 6 adet Levana Mineral Bakım terapisi uygulanıyor. Levana Mineral Bakım terapisinin, kas gerginliğini azaltma ve ağrıları hafifletme özelliğinin yanısra, metabolizmayı hızlandırma ve cildi sıkılaştırma özellikleri de mevcut.

Detoks Uygulamasında Neler Var?

Levana Spa’da sunulacak detoks günleri kapsamında misafirlere sağlıklı ve lezzetli seçeneklerden oluşan bir beslenme programıyla kişisel ihtiyaçlara göre tasarlanmış egzersiz programı oluşuturulduktan sonra, toksinlerden arınabilmeleri için özel terapi ve masaj desteği sunuluyor.

Öncelikle misafirlerin vücut analizleri yapılıyor, analiz sonuçlarına göre, kişiye özel olarak alkali nitelikli detoks suları uzmanlarca hazırlanıyor. 1 aylık program kapsamında misafirlere toplam altı kez, toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan özel detoks masajı uygulanıyor. Yoğun ve sert bir masaj olan detoks masajı 60 dakika sürüyor.


Ulaşım

Adres: Ataköy 2-5-6. Kısım, Rauf Orbay Caddesi Sahil Yolu, 34158 Bakırköy/İstanbul

Telefon: +90 (212) 463 13 84

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X