Lezzet düşkünleri 212 Restaurant’ta buluşuyor!

Eşsiz boğaz ve tarihi yarımada manzarasına sahip Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel'in terasında yer alan 212 Restaurant'da bu ay "Dünya Pilavları " ile tanışıyoruz.

10.3.2015

Dünya pilavları Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel'de buluşuyor

İstanbul'un en güzel noktası olan Beşiktaş'da yer alan boğaz manzaralı Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel, her ay mutfaklarına ilgi çekici konuları ekliyor ve bu deneyimi yaşacak misafirlerine farklı damak tatları sunuyor. Bu ay İstanbul'da en çok tüketilen pilav üzerinde duran 212 Restaurant aşcıları bizler için dünyadaki her çeşit pilavı tatma deneyimi yaşatıyor.

Amerika’lı ödüllü Şefi Manuel Evan Sotomayor tarafnda hazırlanan pilav menüsü içinde Türk mutfağının leziz tatlarından kuzulu iç pilav, İtalyan’ların klasikleşen lezzeti poçini mantarlı risotto, ispanya’nın en tipik ve vazgeçilmez tadı deniz mahsullü paella ve daha birçok özel tattan oluşan pilav menüsü 212 Restaurant’ın eşsiz boğaz ve tarihi yarımada manzarası eşliğinde misafirlere farklı bir pilav deneyimi yaşatıyor. 

istanbul bosphorus hotel

Pilav'a doymanız için Dünya Pilavları Workshop'u

Pilav menüleri ile birlikte bir de workshop hazırlayan Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel, şefleri Manuel Evan Sotomayor tarafından verilecek dünya pilavları eğitimi sayesinde mutfak tutkunları Türk, İspanyol ve İtalyanların ünlü lezzetlerinin tüm inceliklerini öğrenme fırsatı yakalıyor. 3 saat sürecek bu eğitim ile pilav ustası olmanın yanında ödüllü bir şef ile yemek yapma deneyimi de yaşabilirsiniz. Workshop hakkında detaylı bilgi alamak için (0212) 340 7000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Ulaşım

Adres: Barbaros Bulvarı No: 145 Beşiktaş /İstanbul

Telefon: +90 (212) 340 70 00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X