Lezzet ve eğlencenin yeni adresi Marjo Karaköy

Hem eğlence hayatını hem de lezzeti bir arada sunan Marjo Karaköy'de renkli bir Yılbaşı sizi bekliyor.

11.11.2016

İstanbul’un popüler semti Karaköy’de sıradışı iç dekorasyonu ile dikkatleri üzerine çeken Marjo, Karaköy’e eğlence katıyor. Eskiden Sebastian’a ait olan mekan artık yeni ismi ile misafirlerini ağırlıyor. Son zamanlarda mekan trendlerinde yemekle eğlence hayatını bileştiren mekanlar hepimizin gözüne çarpan oldu. Yeni trend, her şeyi tek bir mekanda bulma ayrıcalığını sunan bizlere sunan Marjo’da Karaköy’ün gözde mekanları arasında yerini aldı. Özgür Derun'un sahip olduğu ve işlemeciliğini Melih Doğan'ın üstlendiği günün her saati gelen misafirlerine hizmet etme felsefesini koruyan Marjo, hem lezzette hem de gece hayatında oldukça iddialı…

Günün her saatine özel lezzetler Marjo Karaköy’de!

Güne kahvaltı ile başlamayı sevenler için özel  Marjo serpme kahvaltı sunan mekanın kahvaltı menüsü oldukça zengin. Sıcak kahvaltı tabağı, yumurta çeşitleri ya da menemenden istediğinizi ekstra tercih edebiliyorsunuz.

Öğle saatler içinde sebzeli krepler, salata çeşitleri, başlangıç menüsü, makarna ve pizzaları oldukça başarılı. Dünya mutfağının seçkin lezzetlerini bir araya getirerek hazırlanan menüsünde akşam yemekleri içinde az ve seçkin lezzetler sunuyor. Fine dining konseptini akşam saatleri için tercih eden Marjo’da porsiyonlar az lezzet üst seviyede sunuluyor.

Kokteyle eşliğinde dj performanslar

Marjo, lezzetlerinin yanı sıra eğlencesiyle de öne çıkan nadide mekanlardan Karaköy’de eğlence dediğinizde pek mekan bulamayanlar için açığı kapatan Marjo’da hafta içi ve hafta sonları dj performanslar sergileniyor. Her güne özel konsept geceler düzenleyen mekanda bazen ünlü bir dj bazen de o dinlemeye doyamadığımız şarkılar Karaköy sokaklarını renklendiriyor. Eğlencesi kadar kokteyl menüsüylede  farkını ortaya koyan Marjo’da müziğin ritmine göre kokteyl seçenekleri geceye özel sunuluyor.

Marjo Karaköy'de Yılbaşı

Hem eğlence hayatını hem de lezzeti bir arada sunan Marjo Karaköy, yılbaşı akşamını da renkli hale getiriyor. Birçok hit şarkıya imza atan Emre Kınay, Helal Ettim şarkısı ile ünlenen Merve Özbey ile birlikte Marjo Karaköy setinin başında olacak. Girişin ücretsiz olduğu gecede dileyenler sınırsız yerli içki ve meyve, çerez tabağını 189TL ile satın alabilir.

İletişim için; 538 4013232


Ulaşım

Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Necatibey Caddesi, No 70, Beyoğlu, İstanbul

Telefon: +90 (538) 401 32 32

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X