Lezzetli Çikolatalar The Marmara Taksim Chocolate Shop

The Marmara Taksim’in hemen girişinde yer alan Chocolate Shop, sevdiklerine farklı hediyeler almak isteyenlere yeni bir alternatif sunuyor. Lezzetli çikolatalar!!!

3.12.2015

The Marmara Chocolate Shop ile  Yeni Yıla lezzetli bir başlangıç yapın!

The Marmara Taksim’de yer alan ve 30 yılı aşkın süredir çikolata severlerin vazgeçilmezi el yapımı çikolataları hazırlayan Chocolate Shop, anneler günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi pek çok özel günler için hediye alternatifleri hazırlıyor. Bu özgün lezzetler arasında yer alan çikolatalı ve marmelatlı kalplibisküviler, marzipanlı, çilekli ve çikolatalı kalpli pasta çeşitleri, kadife ve armalı kutularda paketlenen praline çikolatalar sevdiklerinizle birlikte sizi tatlı bir kaçamağa davet ediyor.

Binbir emekle yapılan meşekatli tatlı çikolata, herkesin vazgeçilmez tatlılarındandır. Bazı günler yorgunluğumuzu atmak için atıştırtığımız, bazen de en sevdiklerimize armağan ettiğimiz çikolatanın da en lezzetlisini The Marmara Taksim'in içinde yer alan çikolata dükkanında bulabilirsiniz. Dükkan içinde çok fazla çikolata, trüf, roche gibi çikolatanın yanı sıra beyoğlu çikolatası olarak atlandırdığımız kalıp çikolatalardan; fındıklı, fıstıklı, karamelli gibi çeşitlerde yer alıyor. Çiklolataları dışında pasta ve tatlı çeşitlerinin de yer aldığı The Marmara Taksim Chocolate Shop'a da her tatlının tadı damağınızda kalacak.


Ulaşım

Adres: The Marmara Gümüşsuyu, Gümüşsuyu Mahallesi, Gümüşsuyu Meydanı, No 7, Beyoğlu

Telefon: +90 (212) 334 83 00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X