Lokanta Farina yeni buluşma noktanız olacak

Zekeriyeköy ve Ormanada'nın kalbine yeni bir lezzet durağı açıldı. Mönü Tasarımcıs Jale Balcı’nın Lokanta Farina'nın eşsiz lezzetleriyle sizleri tanıştırıyor ve bu tatları evlerinize kadar taşıyabilimenizi sağlıyor.

18.11.2014

Yemek yemeyi keyfe dönüştürmeyi sevenler için Zekeriyaköy Ormanada’da yeni bir “lezzet” durağı kapılarını açtı. Lokanta Farina!

farina-zekeriyekoy

Jale Balcı’nın Lokanta Farina adıyla kapılarını açtığı mekan, farklı ambiyansı ve lezzetleri ile Ormanada ve Zekeriyaköy bölgesinin çok özel buluşma noktalarından biri olarak hizmet vermeye başladı. Yemeyi bir kültür olarak konumlandıran Lokanta Farina, Zekeriyaköy sakinleri için devamlı değişen ve yeni tatlar geliştiren bir mekan olarak lezzet dolu bir buluşma noktası olma özelliği taşıyor. 

Türk damak tadını özgün çizgisiyle birleştiren Lokanta Farina, lezzetlerini keyifli sohbetlerin ve tatların bir arada yaşandığı modern bir mekanda sunuyor. Zengin mönüsünün yanı sıra dekorasyonuyla da dikkat çeken mekan, mimar Zehra Uçarın imzasını taşıyor. 

Farina’da Yemek Bir Başka Güzel

farin-zekeriyakoy

Ormanada’nın doğayla iç içe lokasyonunda teras ve geniş bir bahçesi de olan Farina, hafta sonları barbekü partileri ve özellikle akşam saatlerinde ‘Happy Hour’ ve Punch Saatleri’ gibi özel etkinlik ve davetler için de hazırlanıyor. Canlı müziğin eşlik ettiği gece davetlerinde atıştırmalık lezzetler yine Lokanta Farina’da hazırlanıyor.

Kendine özgü incelikteki servis anlayışı, farklı mönüsü, Ormanada’ya özgü atmosferi ile yeni Farina lezzetseverleri bekliyor.

 

Ulaşım

Adres: Kilyos Cd. Uskumruköy Mh. Ormanada, No: 246/200-1 Zekeriyaköy/İstanbul

Telefon: +90 (212) 801 0 777

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X