Lykke Li ilk kez İstanbul'a geliyor!

I Follow Rivers şarkısıyla ünlenen şarkıcı, söz yazarı Lykke, istanbullu hayranlarıyla buluşmaya geliyor. Babylon'da sahne almaya hazırlanan sanatçının muhteşem performansını kaçırmayın.

12.11.2014

Indie pop müziği alternatif ve elektronik motiflerle kaynaştıran Lykke Li, Türkiye'de ilk kez 18-19 Kasım'da iki gece üst üste Babylon'da!

Tam adı Li Lykke Timotej Svensson Zachrisson olan sanatçı ismini İskandinav dilinde mutluluk anlamına gelen Lykke olarak kısaltı. Bağımsız rock, elektronik, folk rock ve pop müzik türlerinde söylediği şarkılarıyla insanları mutlu etmeyi seven sanatçı unutulmaz bir sahne performansıyla ülkemizi ziyeret edecek.

Kendisini zirveye taşıyan şarkısı "I Follow Rivers" ile birlikte listeleri kasıp kavuran Lykke Li, bu ay İstanbul'u kasıp kavurmaya geliyor. Fotoğrafçı bir anne ve müzisyen bir babayla birlikte Portekiz'de bir dağ kasabasından Fas'a, Hindistan'dan Birleşik Devletler'e kadar değişik coğrafyalarda yaşayan Lykke Li, yaşadığı kültürlerden ilham alarak ve birbirleriyle sentezleyerek çıkardığı ilk albümü Novels'ı 2008'de yayınladı. 

lykke-babaylon-istanbulİkinci albümü "Wounded Rhymes”; The Observer, New York Times ve Rolling Stone gibi yayınların en iyiler listelerinde yer edindi ve bu albümde yer alan "Get Some" adlı parçası Hawaii Five-0, Pretty Little Liars, Vampire Diaries, Teen Wolf dizilerinde yer almakla birlikte Premium Rush filminin de film müziği oldu. 2014'ün Şubat ayında üçüncü albüm I Never Learn'ü piyasaya süren sanatçı, bu albümle de farklı yaşam tecrübelerini renkli müzikal içeriklerle bir araya getirmeyi başarıyor. Müzikseverlerden sinemaseverlere geniş hayran kitlesine sahip olan Lykke Li, Babylon'un sıcak ve samimi ortamında İstanbullu hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.


18-19 Kasım'da saat 21:30'da Babylon'da sahne olacak Lykke Li Konser Bilet Fiyatı 112.00 TL'dir.

Ulaşım

Adres: Asmalı Mescit Mh., Şehbender Sk No:3, Beyoğlu

Telefon: +90 (212) 292 73 68

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X