Man Repeller Superga için tasarladı!

Man Repeller’ın kurucusu Amerikalı ünlü moda bloggerı Leandra Medine’in Superga için tasarladığı özel koleksiyonunu çok seveceksiniz.

12.8.2014

 Amerikalı ünlü moda bloggerı Leandra Medine’in Erkek Tiksindirici adını verdiği blogu Man Repeller'da kendi stilini, moda haftalarını ve beğendiği moda haberlerine yer veriyor. Blog yazmaya başlamadan önce arkadaş çevresi Leandra’nın hep ne kadar değişik giyindiğinden ve çoğu kızın böyle giyinmeye cesaret edemeyeceğinden bahsederken bu giyim tarzını bloga dökerek iyi bir iş çıkarıyor. Şimdiler de yazdığı yazıları ile modada en etkili isimlrden biri hatta birçok ünlü moda markaları Versace, Gucci, Channel gibi isimler sadece giyip blugnda paylaşsın diye özel koleksiyonlarında hediyeler gönderiyor. 

Leandra Medine'nin sadece başarısı blog yazarlığı değil Superga'nın yeni koleksiyonu için anlaşma yapan genç moda yazarı, Superga yaz koleksiyonu için özel kapsül bir koleksiyon tasarladı. Bu koleksiyon içinde; saten kumaşlardan sneakers modeller ve yeni moda akımı olacak sneakers terlik modeli yer alıyor. 

Leandra Medine’in ilk koleksiyonunda kullandığı kadife ve metalik kumaşlar bu yeni sezonda yerini lüks dokulu saten ve metalik tüvitlere bıraktı. Yeni koleksiyonda siyah, denim, hardal sarısı, zeytin yeşili ve balerin pembesi saten tasarımların yanı sıra, mavi ve barut grisi metalik tüvit renkler yer alıyor. Spor ayakkabı modasına farklı dokunuş katan Man Repeller'ın bu koleksiyonu çok konuşulacak gibi gözüküyor. 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X