Meksika atesi Hora by Bej'de!

Hora by Bej, yeni yeri Hillside Etiler’de açıldı. Meksika ve ABD mutfağından oluşan “Tex-Mex” menüsü ile Meksika ateşini bizlere tattıran renkli restaurant aynı zamanda canlı performans alanıyla da eğlenceli vakit geçirmemizi sağlıyor.

30.3.2015

Seçkin hizmeti ve restoranlarıyla haklı bir üne sahip olan Bej’in yepyeni konsepti Hora by Bej, konforlu ve sıcak atmosferiyle Hillside Etiler’de misafirlerini ağırlıyor. Meksika’nın tanınmış lezzetlerinin yanı sıra farklı tariflerle de yeni lezzet deneyimleri sunan Hora by Bej, Tex-Mex mutfağından oluşan zengin menüsü ve müzik tercihleriyle fark yaratıyor. Aynı zamanda sinema keyfini leziz bir yemekle birleştirmek için de iyi bir alternatif olan mekan, şimdiden büyük bir müdavim kitlesine sahip olmuş. İstanbul’da az sayıda bulunan Tex-Mex mutfağını yansıtan restoranlar arasında yerini alan Hora by Bej Etiler'in yeni gözde mekanı.

Hora by Bej'den Meksika ve ABD tatları

Hora by Bej'de; guacamole, acılı tavuk kanatları, chilli con carne, empanadas, tapas tabağı ve daha birçok leziz alternatife sahip başlangıçları, nachos, tacos, quesadillas, chimichanga, burritos seçenekleri, hamburgerleri, salataları, spesiyal lezzetleri ve tadına doyum olmaz tatlılarıyla Meksika ve ABD’yi Etiler’e taşıyor. Hora by Bej’e özel Hora Usulü Nachos ve Hora Burger menünün yıldızları arasında yer alıyor. Formuna dikkat edenler için de menüde hafif ve leziz birçok alternatif bulunuyor.

Seçkin eğlence anlayışıyla konuklarını ağırlayan Hora by Bej’de, perşembe, cuma ve cumartesi günleri canlı müzik keyfiyle unutulmaz bir akşam geçirebilir, özel organizasyonlarınız için de Hora by Bej’i tercih edebilirsiniz. Hillside Etiler’de yer alan Hora by Bej, spor ve sinema keyfini lezzetli bir molayla birleştirmek isteyenlere özel ayrıcalıklarıyla hizmet veriyor.


Ulaşım

Adres: Alkent Sitesi, Hillside City Club-Etiler, Etiler, İstanbul

Telefon: +90 (212) 352 84 07

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X