Metre Pizza’dan size özel pizza

İlk restoranını Caddebostan’da açan İtalyan Restoranı Metre Pizza, odun ateşinde pişirilen pizzaları, kendi mutfağında hazırlanan makarnaları ve lezzetli İtalyan yemekleri ile ramazan ayına özel müthiş bir lezzet şöleni sunuyor.

24.6.2014

İlk restoranını Caddebostan’da açan İtalyan Restoranı Metre Pizza, odun ateşinde pişirilen pizzaları, kendi mutfağında hazırlanan makarnaları ve lezzetli İtalyan yemekleri ile ramazan ayına özel müthiş bir lezzet şöleni sunuyor.

Uzun masada istediğiniz metra ölçüsünde gelen lezzetli pizzalarla farklı bir pizza deneyimi yaşatan Metre Pizza'da patlıcanlıdan, deniz mahsülüye, dört peynirliden geleneksel pizza çeşitlerine kadar pek çok pizza çeşidini lezzetseverlere sunuyor. 

metre

Kalabalık yemek planı yapmayı sevenlere hitap eden Metre Pizza'da yaptıracağınız metrelik pizzaya santim santim farklı lezzetleri birleştirebilirsiniz. 1 metrelik pizzaya 5 hatta 6 farklı lezzet sığdırıbilirsiniz. Peynirlerinin tamamı İtalya'dan getirtiriyor. Atıştırmalıklarda kızarmış ekmek üzeri domates, deniz tabağı (kalamar ve jumbo karides) ve çeşitli salataları var. Penne arabiata makarna severler için önerilir.

Ulaşım

Adres: Beyaz Akasya Sokak No:300 Caddebostan, İstanbul

Telefon: +90 (216) 350 31 60

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X