MFÖ ile Yılbaşına girin!

Türkiye'nin en önemli müzik grubu MFÖ ile Yeni yıla, Kanyon'da girmeye ne dersiniz.

10.12.2008

Bu yılda eski yeni her jenerasyonun bir arada katılacağı eğlenceli bir yılbaşı sizleri bekliyor. 

Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur'dan oluşan yılların eskitemediği grup MFÖ, “Yalnızlık Ömür Boyu”, “Ele Güne Karşı”, “Güllerin İçinden”, “Benim Hala Umudum Var”, “Bu Sabah Yağmur Var İstanbul’da”, “Sarı Laleler”, “Hep Yaşın 19” gibi tüm zamanlara damgasını vurmuş en sevilen şarkılarından oluşan repertuvarlarıyla 3 ayrı jenerasyonu bir araya getiriyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda Kanyon, muhteşem atmosferinde sizleri unutulmaz bir yılbaşı gecesine davet ediyor. 

Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri bu yıl, MFÖ grubunu ağırlıyor.

Her yıl binlerce ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen geleneksel “Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri”, bu yıl müzik kariyerlerinde 45 yılı geride bırakan MFÖ’yü ağırlayacak.  MFÖ’nün unutulmaz şarkılarının olacağı konserde, grubun en sevilen şarkıları 25 Aralık Pazar günü 18.00’de Kanyon misafirleri ile birlikte seslendirilecek.

Tümüyle kendilerine ait olan söz ve bestelerden oluşan albümleri, yurtiçi ve yurtdışı konserleri, aldıkları sayısız ödüller ve getirmiş oldukları yeniliklerle pop müzik tarihinin simgesi olan; Türkiye’nin en önemli ve köklü gruplarından MFÖ, sevenleriyle Kanyon’da buluşuyor.

Sakın Gelme’den, Mazaretim Var Asabiyim Ben’e, Ele Güne Karşı’dan Güllerin İçinden’e, Ali Desidero’dan Sarı Laleler’e, müzik sahnemize sayısız hit şarkı armağan eden MFÖ, geleneksel “Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri” ile Kanyon misafirlerine keyifli dakikalar geçirterek hatıralar arasında zamansız bir yolculuğa çıkartacak.


ARA

25

2016

MFÖ Konseri

Mekan: Kanyon
Saat :

BİLET FİYATI : ÜCRETSİZ
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X