Moda’da burgere yeni bir soluk!

Moda Nene Hatun Sokak’ta açılan Yume Food Empire, İstanbullular’ı burgeri yeniden keşfetmeye davet ediyor. Yalın ve mütevazı dekorasyonuyla konuklarını mahalle sıcaklığında ağırlayan Yume, menüsünde yer alan birbirinden ilginç burger çeşitleriyle ise şaşırtıyor.

24.6.2017

Karanlık tarafa geçmeye hazır mısınız?

Yume’nin burger, sandviç ve salata çeşitlerinden oluşan menüsündeki en çarpıcı lezzet ızgara ciğer, keçi peyniri, pancar ve özel sosları buluşturan Dark Burger. Deneyen herkesin beğenisini kazanan Dark Burger, İstanbul genelinde bir efsane olmaya aday. Şefin özel sosuyla zenginleşen Yume Burger ve bol acılı Fire Burger de, burger konusunda bildiklerinizi tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak.
 
Yume’nin menüsünde farklı beslenme alışkanlıklarına sahip olanlar da unutulmadı: Diyet yapanlar için ızgara tavuklu Fit Burger veya tüm burger çeşitlerinin low carb (düşük karbonhidratlı) seçeneklerini sipariş etmek mümkün. Yume’nin tatlı menüsü de ezberleri bozacak türden: Örneğin şekersiz, unsuz ve glutensiz Yume Cake, yemeğin üstüne hiç suçluluk hissetmeden tatlı yiyebilmenizi sağlıyor. Şefin hazırladığı özel sosları, özel ekmeği ve burger köftesi ile Yume, günün her saati sağlıklı ve lezzetli yemeği özleyenleri Moda’ya bekliyor. 

Moda Hamburger

Hayaldi, gerçek oldu 

Mekan, adını bugüne kadar farklı sektörlerde çeşitli başarılara imza atmış iki ortağın, burger restoranı açma hayallerinden alıyor ve Japonca’da "hayal etmek" anlamına geliyor.
 
Yume Food Empire her gün 10:00-24:00 saatleri arasında açık. Moda Parkı’na ve Starbucks Reserve’e çok yakın olan mekan, kısa zamanda bölgenin uğrak noktalarından biri oldu. Yume’ye gidemeyenler için menüdeki lezzetler Yemeksepeti Vale servisi ile sipariş edilebiliyor.
 
Yume Food Empire
Caferağa Mahallesi Nene Hatun Sokak No: 4/B, Moda – İstanbul   t. 0216 349 19 88

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X