Moda'nın gözdesi La Gazetta Cafe & Bar

DoubleTree by Hilton Moda’nın içinde yer alan La Gazetta Cafe & Bar sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek için doğru adres.

28.10.2014

Kadıköy Moda sahilinin eşsiz manzarasına konumlanmış nish oteller arasında yer alan Duble Tree by Hilton içinde yer alan restaurant ve barlarıyla  hem göze hem damağa hitap ediyor.

DoubleTree by Hilton Moda’nın içinde yer alan La Gazetta Cafe & Bar’ bir toplantı sonrasında gidebileceğiniz ya da uzun bir seyahatten sonra bahçesinde dilediğiniz içkiyi yudumlarken yorgunluğunuzu üzerinizden alabilecek bir mekan. Snack menüsüne ve Double Tree’ye özgü kokteyl sunularıyla akşam eğlencelerinizin de adresi olabilecek La Gazetta Cafe & Bar'da akşamları da canlı performanslar gerçekleştiriliyor. 

la-gazetta-bar

 La Gazetta Cafe & Bar'da Çay Saati

La Gazetta Cafe & Bar yeni sezon için bir de  akşamüstü çay saati sunuyor. Birbirinden lezzetli sandviçler, pötiförler, börek ve atıştırmalıklar çay kadar kahveyi tercih edenleri de cezbedecek tatları denemenizi tavsiye ederiz. 

la-gazetta-cafe-akşam-cay saati

La Gazetta Cafe & Bar, her gün 15:30-18:30 saatleri arasındaki “Moda’da Çay Saati” sunumu, samimi, rahat ve şık ortamı ile keyifli arkadaş buluşmaları ve dost sohbetlerine ev sahipliği yapıyor. Akşamüstü Moda’da Çay Saati,  kişi başı ücreti; 29 TL , 2 kişi 48 TL'dir.

Ulaşım

Adres: Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. No:31 Kadıköy - İstanbul

Telefon: +90 (216) 542 43 44

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X