Monica Molina'dan en güzel aşk şarkıları

Aşk şarkılarının büyülü sesi İstanbul hayranı Monica Molina, en özel şarkıları ve yepyeni albümü Mar Blanca ile 15 Kasım'da Cemal Reşit Rey Sahnesi'nde!

5.11.2015

Üzgünüz bu etkinlik iptal edilmiştir. 

Dünyaca ünlü İspanyol pop, slow ve geleneksel İspanyol ve Latin müzikleri temalarını işleyen ses sanatçısı, bestekâr, müzisyen ve aktris Monica Molina Yıldızlı Geler kapsamında hayranlarına büyülü anlar yaşatacak. Çıkardığı tüm albümleri ile Türkiye'de büyük satış rakamlarına ulaşmaya devam eden. Biletleri haftalar öncesi tükenen, konserleriyle büyük bir hayran kitlesi kazanan yıldız; İspanya'nın efsanevi şarkıcısı babası Antonio Molina'nın en önemli şarkılarını yeniden yorumladığı Mar Blanca albümünün dünya turnesi kapsamında Türkiye'de de seslendirecek. 

 

Aşk dolu şarkıları, yumuşacık sesi ve tüm zarafetiyle Monica Molina, şu ana kadar gerçekleştirdiği onlarca röportajında Türkiye'ye ögüler yağdırdı. Sürekli sorulan "Neden Türkiye sizin için önemli?" sorusuna verdiği cevap çok açık: "Ben Türkiye’yi seviyorum, Türkler de beni çok seviyor. İstanbul, dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Orada olmak, nefes almak ayrıcalık." cevabı ile Türkiye ve İstanbul'a hayranlığını sürekli yeniliyor.

KAS

15

2015

Monica Molina

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X