Morini Terrace'da brunch keyfi bambaşka

İstanbul’un hip mekânı Morini, gece etkinliklerinden sonra Pazar brunchlarıyla da çok konuşulacak…

17.6.2014

Yaz boyunca Morini Terrace, Pazar brunchlarını, Zorlu Center Beymen içinden açılan yeşillikler içindeki gizli bahçesinde sunacak.

Morini Teras’ın yeşillikler içerisindeki ferah bahçesinde, New York lezzetlerinin sunulduğu nefis brunch menüsünde misafirler yeni lezzetleri keşfediyor.

Açık büfe brunch’da New York’lu lezzetler Türk damak tadıyla birleşiyor. Büfede, peynir çeşitleri, yepyeni pembe domates salatası, ayvalıktan zeytinler, ev yapımı reçeller ile birlikte özel kişler, taptaze muffinler yer alırken, Morini fırınından İtalyan gözlemesi ve Bademli Brioche sıcak servis ediliyor. Her çeşit damat tadına uygun lezzetleri Morini food bar’da bulmak mümkün… Güne fit başlamak isteyenlere taze meyveler, protein sevenlere fritata ve yumurta seçenekleri… Brunch diyince tabii ki, ev yapımı reçelsiz olmaz… Morini’nin badem, ay çekirdeği ve kabak çekirdekli taze meyvelerle süslenmiş enfes “Handmade Granola”, trüf ve balla tatlandırılmış sıra dışı ricotta peynirinin tadı damakta kalıyor. Artık tatlıya geçme zamanı geldi diyenlere, apple pie’lar ve unsuz çikolatalı kek yanında dondurmayla servis ediliyor.

Brunch keyfi Jazz eşliğinde, New York usulü Mimozalar ve Bloody Mary’lerle öglen saatlerine kadar sürüyor. Morini Terrace’da unutulmaz Pazar brunch’nın kişi başı fiyatı 60 TL.

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X