Mövenpick Hotel İstanbul'da bekarlara özel parti

Sadece bekarlara özel parti! Şehrin yıldızlar gibi göz kırpan muhteşem manzarasına sahip Skyline Club Lounge'da Sevgililer Günü öncesi bekarlara özel renkli partiye hazır olun.

2.2.2015

Mövenpick Hotel Istanbul, yeni ilişki danışmanlığı şirketi Tenkap işbirliği ile 12 Şubat 2015, Perşembe akşamı sürprizlerle dolu bir “Singles Party” düzenliyor. Otelin 20. katında bulunan, şehrin yıldızlar gibi göz kırpan muhteşem manzarasına sahip Skyline Club Lounge’da gerçekleştirilecek parti, saat 19.30’da aşk iksiri shot ikramı ile başlayacak.

 sevgililer günü partisi

Sevgililer Günü öncesi eğlenceli bir ortamda farklı insanlarla tanışabileceğiniz parti “Her şey doğru insanı bulmakla başlar” sloganı ile yola çıkan Tenkap’ın tasarladığı “ice breaker” oyunları ile devam edecek. Konuklar ayrıca İtalyan Başaşçı Giovanni Terracciano’nun hazırladığı snack ikramlarının keyfini çıkaracaklar.

DJ’in hareketli ritimleriyle hız kazanacak parti saat 24.00’e kadar sürecek. İlişki algoritmasının sırlarının çözüleceği parti bekarlara özel, ama geceye isteyen çiftler de katılabiliyor.

#MovenpickTenkapSinglesParty


ŞUB

12

2015

Mövenpick Hotel İstanbul’da Singles Party

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI: 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X