Mövenpick Hotel Istanbul’da büyülü bir aşk masalı sizleri bekliyor

Mövenpick Hotel Istanbul, 14 Şubat 2015 Sevgililer Günü’nde aşkınızı tatlı sürprizlerle şımartmanız için birbirinden romantik programlar sunuyor.

9.2.2015

Mövenpick Hotel İstanbul’un mum ışığı ile aydınlatılmış seçkin ortamında düzenlenecek olan Sevgililer Günü yemeğinde, İtalyan Başaşçı Giovanni Terracciano tarafından hazırlanan ve afrodizyak etkileri taşıyan özel Aşk Menüsü’nü tadabilirsiniz. Aşkın büyüsünü tüm ruhunuzda hissedeceğiniz yılın en romantik gecesine canlı müziğin sihirli ezgileri eşlik edecek. 19.00-23.00 saatleri arasındaki Sevgililer Günü yemeği kişi başı KDV dahil 175 TL olup limitsiz yerli içkinin dahil olduğu seçenek kişi başı KDV dahil 225 TL’dir.

sevgililler günü

Sevgililer Günü'nde Romantik Bir Kaçamak

Mövenpick Hotel İstanbul, romantik akşam yemeğinin ardından gecenin büyüsünü devam ettirmek isteyen çiftler için özel konaklama paketleri sunuyor. 14 Şubat akşamı superior odada iki kişi konaklama, AzzuR Restaurant'ta muhteşem bir açık büfe kahvaltı, odada kalp şeklinde pasta ikramı ve fitness salonu, kapalı havuz, sauna, buhar odası ve jakuzinin ücretsiz kullanımını içeren Sevgililer Günü konaklama paketi gece başı KDV hariç 144 Euro olup, iki kişilik Sevgililer Günü akşam yemeğinin de dahil olduğu paket ise KDV hariç 280 Euro'dur.

Sevgililer Brunch’ı

15 Şubat 2015, Pazar günü AzzuR Restaurant’ta düzenlenecek olan aşk aromalı lezzetlerle bezenmiş Sevgililer Brunch’ında Akdeniz mutfağından örneklerin yanı sıra Türk kahvaltılık çeşitleri, ev yapımı makarnalar, dumanı tüten pizzalar, leziz suşiler, baştan çıkarıcı tatlılar ve Mövenpick dondurmalarını deneyebilirsiniz. Siz, sevdiğinizle birlikte uzun ve keyifli bir brunch’ın tadını çıkarırken çocuklar da kurabiye kursuna katılıp, kalp şeklinde kurabiyeler hazırlayacaklar. 12.00-15.00 saatleri arasındaki brunch kişi başı KDV dahil 111 TL olup, 0-6 yaş arası çocuklara ücretsiz, 7-12 yaş çocuklara %50 indirimlidir.


Ulaşım

Adres: Büyükdere Caddesi, 4.Levent

Telefon: +90 (212) 319 29 29

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X