Mövenpick Hotel İstanbul’dan leziz Bayram çikolataları

Bayram’da dostlarınıza Mövenpick Hotel Istanbul’un pastahane ekibi tarafından İsviçre çikolatalarıyla hazırlanan leziz ev yapımı çikolatalarını armağan ederek onlara tatlı bir sürpriz yapmaya ne dersiniz?

23.8.2016

Mövenpick Hotel Istanbul’da şeker tadında bir Bayram tatili... Çikolata ustasıRudolf Laderach’ın özel tarifiyle hazırlananGourmeT ile bu bayram oldukça tatlı geçecek.

Mövenpick Hotel Istanbul, bayramın coşkusunu aile ve arkadaşlarıyla paylaşmak ve misafirlerine tatlı bir sürpriz yapmak isteyenler için yaratıcı pastane ekibi tarafından hazırlanan ev yapımı çikolatalar sunuyor.Antep fıstıklı, naneli veya frambuazlı çikolatanın yanı sıra sütlü çikolatalı ve bademli, bitter çikolatalı ve kahveli ya da beyaz çikolatalı ve çarkıfelek meyveli trüf gibi benzersiz seçeneklerden oluşan GourmeT’nin ev yapımı çikolataları, bu bayramın en leziz hediyelerinden biri olacak. Her gün 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet veren Mövenpick GourmeT’ye uğrayarak sevdiklerinizi mutlu etmenin en lezzetli yolunu keşfedebilirsiniz.


Ev yapımı İsviçre çikolatası: 1 kg 120 TL

Lolipop çikolata: 3 TL, adedi

Lindt Lindor: 200 gr 35 TL, Laderach çikolatası: 1 kg 375 TL


Mövenpick Hotel Istanbul’da Şeker Tadında Bir Bayram Tatili...

İstanbul’un alışveriş ve eğlence merkezlerinin kalbinde bulunan Mövenpick Hotel Istanbul, Kurban Bayramı’nda hem keyifli bir tatille dinlenmek hem de şehrin güzelliklerini keşfetmek isteyenler için özel bir konaklama paketi hazırladı.

10 – 18 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerli olan Kurban Bayramı paketinde; superior odada iki kişi konaklama, AzzuR Restaurant’ta muhteşem bir açık büfe kahvaltı, hoş geldiniz içkisi, bir top Mövenpick dondurması ve Wellness Centre’ın ücretsiz kullanımı yer alıyor. Aileniz ve sevdikleriniz ile tatil keyfini yaşayabileceğiniz bu özel fırsat, çift kişilik superior oda için gece başı KDV hariç 120 Euro olup, aileleri ile aynı odayı paylaşan 6 yaşına kadar çocuklara ücretsizdir.


Ulaşım

Adres: Büyükdere Caddesi, 4. Levent-İST

Telefon: +90 (212) 319 29 29

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X