Mustafa Ceceli konseri ile unutulmaz bir güne hazır olun!

Mustafa Ceceli, en romantik şarkılarını Harbiye Turkcel Yıldızlı Geceler'de seslendirecek.

5.8.2016

Müzik hayatına çocuk yaşlarda başlayan şarkıcı ve aranjör Mustafa Ceceli, 6 yaşında piyano çalmaya başladı. Üniversite yıllarında arkadaşlarının kurduğu gurubun arkasında keyboard çalarak müzik hayatına amatör geçiş yapan Mustafa Ceceli, ikinci üniversiteyi İstanbul'da kazanmasıyla müzik kariyerinin resmi adımlarını burada atmaya başladı.

İlk olarak sahne tozunu Cenk Eren'in arkasında vokalistlik yaparak atan Ceceli, daha sonra Merih Ermakastar’ın şarkılarına düzenlemeler yaptı. Bu albüm ile Ozan Doğulu ve Sezen Aksu gibi isimlerin kendisini keşfetmesini sağlayan sanatçı, Sezen Aksu ile uzun yıllar çalışma fırsatı yakaladı. Kenan Doğulu'nun "Çakkıdı" şarkısı ile Türk Pop Müziği'ne yeni bir soluk getiren Mustafa Ceceli, müzik camiası tarafından yoğun ilgi gördü. Ardından Levent Yüksel, Emre Altuğ, Hande Yener, Sıla gibi pek çok ismile çalışma fırsatı yakaladı.

mustafa ceceli konserleri

İlk albümünü 2009 yılında kendi ismiyle çıkaran sanatçı, büyük kitlelere "Limon Çiçeği" ve "Hastalıkta Sağlıkta" şarkılarıyla duyurdu. Müzik listelerinin en başına yükselen şarkılarıyla ünlenen Musata Ceceli, bu başarılarını "En İyi Çıkış Yapan Solist" ve "En İyi Pop Erkek Sanatçı" gibi ödüllerle taçlandırdı. 

Şimdiye kadar toplam 7 albümü ve birçok hit şarkısı bulunan Mustafa Ceceli, İstanbul'da gerçekleştirdiği konser serilerine devam ediyor. 


AGU

13

2016

Mustafa Ceceli Konseri

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X