Müzikte yeni boyut Off the Hook!

Müzikte yeni boyut Off the Hook’un ilk konseri için geri sayım başladı. İngiliz alternatif rock grubu Editors ile 6 Aralık’ta Volkswagen Arena’da sizlerle olacak.

3.12.2015

6 Aralık’ta Volkswagen Arena’da başlayacak Off the Hook deneyimi, konser öncesinde fuaye alanında Radyo Eksen DJ’leri ile Happy Hour, NOHLAB ile audiovisual performanslar, Takas kütüphanesi ve UNICEF sanal gerçeklik ile müziğin sınırlarını aşacak.

Web sitesinde yayınladığı içeriklerle takipçilerine alternatif müzik önerileri, güncel sanat haberleri, çevre, film, mimari gibi farklı konularda paylaşımlar yapan Off the Hook, Editors konseri öncesinde Türk alternatif rock müzik grubu BIZ’i ağırlayacak. Fuaye alanında ise Deniz Kader ve Çağdaş Şişman’dan oluşan Nohlab’in audio/video performans ve enstalasyonları sahnelenecek.

Alternatif rock camiasında takdir toplamış İngiliz rock grubu Editors, 2005 yılında çıkardıkları ilk albümleri The Back Room ile önemli bir çıkış yaptı. İlk albümünü takip eden An End Has a Start ve In This Light and On This Evening ile başarısını sürdüren grup, her iki albüm de İngiltere müzik listelerine 1 numaradan giriş yaptı. Ülkemizde 2006 ve 2013’te Rock’n Coke, 2011 yılında ise One Love Festival’de sahne alan Editors, bugüne kadar ayrıca Glastonbury, Pukkelpop, Rock Werchter, Lowlands gibi festivallerde headliner olarak sahne aldı. Gerubun yeni albümü In Dream, Ekim ayının ilk haftasında piyasaya sürülecek.

Editors konseri öncesinde katılımcılar Radyo Eksen DJ’leri ile Happy Hour’da konser için ısınırken, Takas Kütüphanesi için yanlarında getirdikleri kitapları takas edebilecek ve Ekolojik Kütüphane oluşumuna bağışta bulunabilecek. Off the Hook katılımcıları ayrıca UNICEF Sanal Gerçeklik Gözlükleri ile UNICEF’in faaliyet gösterdiği ülkelerdeki yaşamı deneyimleyebilecek.

Konser Serileri 3 Mart 2016 tarihinde yine Volkswagen Arena'da gerçekleştirilecek Hozier konseriyle devam edecek. Seri kapsamında gerçekleşecek yeni konser haberleri için bizi takipte kalın.


Off The Hook’a üye olanlar konserler için sınırlı sayıdaki avantajlı kombine biletlerden ve Hozier’in avantajlı tekil biletlerinden yararlanabilecek. 

ARA

06

2015

Radyon Eksen Parti

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X