NaN Şişhane’de İtalyan lezzet günleri sizi bekliyor

Şişhane’nin tarihi dokusu içerisinde iyi müzik, iyi yemek felsefesiyle müdavimlerini ağırlayan NaN Şişhane sürprizleri şaşırtmaya devam ediyor.

11.3.2015

İtalyan şef Piero Giardina eşliğinde düzenlenen İtalyan günleri, yüzde yüz orjinal italyan lezzetleri, şarapları ve müziği eşliğinde unutulmaz bir deneyime davet ediyor.  İtalyanların unutulmaz appertivo lezzetleri, şarküteri ve makarna çeşitleriyle her hafta yenilenen açık büfesinin yanı sıra özel kokteylleri de damaklarınızda unutulmaz tatlar yaşatacak.

Gündüz cafe, akşam restaurant ve gece hayatının en eğlenci mekanlarından birine dönüşen NaN, İtalyan müziğini eşsiz tatlarla birleştiriyor. Hafta içileri iş çıkışı eğlenceleri, hafta sonu ise DJ performanlarıyla hizmet veren mekanın Cumartesi ve Pazar günleri çeşitli parti etkinlikleri düzenliyor. 

nan-sishane

Bu hafta yapılacak etkinlikleri:

House, deep house türlerinin yanı sıra commercial tarzının en iyi örnekleri ile İstanbul gece hayatının ve özel davetlerin aranılan isimlerinden Dj İlker Evci 13 Mart Cuma akşamı NaN Şişhane müdavimleri için setlerin başına geçiyor.

NaN Şişhane'nin etkinliklerini kendi facebook sayfalarından takip edebilirsiniz. 


Ulaşım

Adres: DiEvliya Çelebi Mah. Meşrutiyet Cad. 102a Şişhane

Telefon: +90 (212) 243 01 74

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X