Nuri Harun Ateş Kafası Karışık Kontrtenor

Nuri Harun Ateş, nam-ı diğer "Kafası Karışık Kontrtenor" 15 Nisan'da garajistanbul'da yeni albümünden şarkılarla sizlerle olacak.

10.4.2016

Yıllardır sahnede seyircisiyle buluşan Nuri Harun Ateş'in eğlenceli rengarenk şovu bir albümle dinleyicisinin evine taşınıyor. Kendi şarkılarından pop klasiklerine, operadan Türk sanat müziğine uzanan repertuvarı ile Kafası Karışık Kontrtenor'unuz ilk albümüyle karşınızda. Lansman gecesi, sürprizlerle dolu bir şölenle albümün çıkışı kutlanacaktır.

Harun Ateş konuşma balonlarında şarkılarrr, sürprizlerrr, kahkahalarrr ile halaya duracak... Evet evet onun da canı sıkkın, fenalıklar geçirip duruyor ama çıkmayan candan ümit kesilmez derler hatta sıkı can iyidir çıkmaz derler, vardır bir bildikleri de derler... Neyse şarkı söylemeden geçmez ömüüür geçmezz...

Özetle garajistanbul'da Kontrtenoriyatınız en mesut olduğu yerde sizlere tatlı tatlı gülümseyecek, şakıyacak, dans da edecek, kahkahalar da atacak, sürprizler de yapacak yani ne kadderiyattt olacak ve yeni şarkılarla gününüzü renklendireeeeecekkkk.

Kafası Karışık Kontrtenor vazgeçemedikler ve  yepyeni albümü ile eğlenmek, unutmak, hatırlamak, gülümsemek ve durmadan dans etmek için söyleyecek. 


NİS

16

2016

Kafası Karışık Kontrtenor

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X