Oldies But Goldies ile Yılbaşı eğlencesi hız kesmiyor

Bir Babylon klasiği Oldies But Goldie'de bu yıl Barış Manço Doğum Günü Kutlaması var.

28.12.2016

Murat Abbas ve Murat Beşer önderliğindeki "Oldies But Goldies" Babylon Bomonti’de sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Asmalı'dan sonra yeni mekanı Bomonti'ye taşınan sıradışı eğlence mekanı Babylon, Bomonti sahnesinde unutulmaz şarkılara yer vermeye devam ediyor. Eskileri yad ederek eğleneceğiniz bu geceye Murat Abbas ve Murat Beşer pikaplarının başına geçerek bizleri eğlendirecek. Babylon Bomonti klasikleşen Oldies But Goldies etkinliği ile o unutamadığımız, aklımızın bir köşesinde hep çalan şarkıları tozlu raflarından çıkarıp 31 Aralık gecesi sahneye koyuyor.  

Yeni yıla girerken, The Cure, Madonna, A-Ha, Chic, Duran Duran, Snap, Cyndi Lauper, ABBA, Donna Summer, James Brown, The Smiths, Wham!, Frankie Goes To Hollywood ve Michael Jackson gibi efsane isimlerin yıllara meydan okuyan şarkılarıyla, Oldies But Goldies Ford’un katkılarıyla 31 Aralık Cumartesi akşamı Babylon’da.

Pikaplarının başında Murat Abbas ve Murat Beşer, her dinlendiğinde ilk günkü tadı yaşatan şarkılarıyla, Engin Eraydın'ın hazırladığı görsellerin eşliğinde geceye katılanları 2017’ye girerken geçmişe götürüyor.

Her dinlendiğinde ilk günkü tadı yaşatan şarkılar, geceye katılanları geçmişe götürecek. Bu inanılmaz eğlenceye siz de hazırsanız, şimdiden yerinizi ayırttın. 


ARA

31

2016

Oldies But Goldies Partisi

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 89.75 TL
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X