OUZO Roof Restaurant'da keyifli bir geceye hazır olun!

İstanbul’un en keyifli manzarasına sahip, şehrin merkezinde hizmet veren OUZO Roof Restaurant, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir geceye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

4.3.2016

Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel'in teras katında hizmet veren OUZO Roof Restaurant hazırladıkları özel programları ve enfes menüleriyle konuklarını ağırlıyor. Kadın misafirlerin çiçeklerle karşılanacağı özel gecede herkes ünlü Grek müzisyen Yorgo’nun performansı ile herkes eğlenceye doyacak ve ödüllü şef Mehmet Yalçınkaya’nın hazırlayacağı özel lezzetlerle kendilerini adeta Ege kıyılarında hissedecek.

Ouzo Roof Restaurant'da Grek müzikleri ile dolu Kadınla Günü

 Adını Yunanistan'ın geleneksel içeceği uzo (Ouzo)'dan alan OUZO Roof Restaurant'da 2015 yılına lezzetli bir veda edin. İstanbul'un Asya kıtasındaki beş yıldızlı Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel'in terasında bulunan Ouzo Roof, muhteşem manzarası ve kusursuz servisi ile Akdeniz lezzetlerini misafirlerinin beğenisine sunmaktadır.

Anadolu Yakası’nın en keyifli mekanı olan Ouzo Roof Restaurant, eşsiz lezzetleri ve sınırsız eğlencesi eşliğinde yılbaşı gecesinde de misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca parçalardan oluşan büyüleyici performansıyla Aslı Güral ve Grek müziğinin sevilen ismi YORGO’nun sahne alacağı gecede, Ege eğlencesi Kalamış’a taşınacak.

Akdeniz kıyılarından, Ege’den ve Yunan adalarından gelen en taze ürünler otelin aynı zamanda OUZO Roof Restaurant'ın başarılı şefi Mehmet Yalçınkaya’nın leziz formülleri ve modern sunumlarıyla gece boyunca misafirlerin beğenisine sunulacak. 

Ouzo Roof Restaurant'da Kadınlar Günü’ne özel performans

Ünlü Grek müzisyen Yorgo’nun, renkli şovu eşliğinde sahne alacağı bu özel gecede ödüllü şef Mehmet Yalçınkaya’nın mutfağından çıkan sadece Ege’ye özgü mucizevi lezzetler sunulacak. Erkek dansçıların sirtaki ve zeybek gösterileri geceyi daha da eğlenceli kılacak. Ouzo Roof Restaurant’ta 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel performansı, eşsiz menü ve ikramlar “unutulmaz anılarınız” içinde yerini alacak…

Kadınlar Günü’nde OUZO Roof Restaurant’ta doyasıya kutlamanın fiyatı kişi başı 185TL ve 190TL olarak belirlendi. Rezervasyon için (0216) 400 00 30 numaralı telefonu aramak yeterli.


Şefin Özel Menüsü 1

Damak Hoşluğu

Anadolu Lor Peyniri

Kuru Domates Ezmesi

Erken Hasat Zeytin Ezmeli Zeytinyağı

8 Çeşit Köy Usulü  Ekmek

Soğuk Meze Mostrası: 8 çeşit meze (Şefin Seçimi)

Denizden Ara Sıcak Balık  (Şefin Seçimi)

Tatlı ( Şefin Seçimi )

Kişi Başı: 190 TL

Limitsiz yerli içki dahil


Şefin Özel Menüsü 2

Anadolu Lor Peyniri, Kuru Domates Ezmesi, Erken Hasat Zeytin Ezmeli Zeytinyağı, 8 Çeşit Köy Usulü  Ekmek

Soğuk Meze Mostrası (Şefin Seçimi), Ezine Beyaz Peynir, Rodos Dolması, Kömür Izgaradan Közde Patlıcan Salatası, Bombay Pilaki, Levrek Marinasyon, Karışık Ege Otları, Cacıki, Nar taneli Roka Salata (Feta Peynirli)

Denizden Ara Sıcaklar : Kalamar Külbastı ya da Avakado Salatası Üzerinde Balık Köftesi

Denizden Balık : Izgara Kot Balığı ya da Levrek Izgara

Tatlı : Pişmaniyeli Ayva Tatlısı ya da Kireçte Kabak Tatlısı ve Ilık İrmik Helvası

Kişi Başı: 185 TL

Limitsiz yerli içki dahil


MAR

08

2015

OUZO Roof Restaurant

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI : 

 

Ouzo Roof Restaurant Kadınlar Günü etkinliği için detaylı bilgiyi (0216 400 00 30) numaradan, etlinlik hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X