Park Bosphorus Hotel Hezarfen Teras ile boğazı kuçaklıyor

İstanbul’un en yeni ve lüks oteli Park Bosphorus Hotel’in büyülü adalar ve deniz manzarasında nargile keyfi için Hezarfen Teras yeter.

14.8.2014

Tarihi Park Otel’in yeni yüzü olan Park Bosphorus Hotel, tarihten ve kültürümüzden gelen misafirperverlik misyonuyla lüksü harmanladı. 

Otelin lobi katında açılan Hezarfen Teras muhteşem Boğaz manzarasını en geniş açıyla görebilen konumu ile dikkat çekerken adını İstanbul’u kuşbakışı gören ilk Türk olan “Hezarfen Çelebi”den ismini alıyor. Hezarfen Teras, misafirler Boğaz’ı doyasıya görebilsinler diye büyük bir özenle hazırlanmış. Menü, içerik ve taşıdığı değerler ile lokasyonun getirdiği detayları misafirlerine aktaran Park Bosphorus Hotel, tarihsel dokunuşlar ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlamayı hedefliyor.

İstanbul'da manzaranın keyfini çıkarabiliceğiniz sayılı Teras Bar'dan biri olan Hezarfen Teras stresten uzaklaşıp kendinizi yeniliyebiliceğiniz yeni bir mekan.

Teras'a Galata’dan Üsküdar’a uçarak İstanbul’u kuş bakışı gören ilk Türk olan “Hezarfen Çelebi”ye atıfta bulunarak Hezarfen Teras adı verilen terasda dostlarınız ve sevdiklerinizle alternatif lezzetleri tadabilir, Boğazın ve açık havanın maviliğin tadını çıkarabilir ve  geçmişten gelen nargile keyfi ile keyifli dakikalar  geçirebilirsiniz.  

İstanbul’un kalbi Taksim Gümüşsuyu’nda bulunan Park Bosphorus Hotel’in eşsiz  terası“Hezarfen; şehir ve iş stresinden uzaklaşmak, kısa molalar ile nefes almak isteyen misafirlerini, tarihi yarımadaya kadar uzanan manzara eşliğinde keyfe davet ediyor. 

Rezervasyon ve detaylı bilgi için: (212) 377 88 88 numarayı arayabilirsiniz.

Ulaşım

Adres: Gümüşsuyu Mah. İnönü Cad. No:8 34437 Taksim / İstanbul

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X