Pesto Italiano’da Sevgililer Günü romantizmi

Pesto Italiano ’da romantizmin doruklarında kendi aşkınızın masalını yazmaya ne dersiniz? Şömine başında aşkın dozunun her an artacağı bu özel gece sadece sevgililer için!

1.1.2016

Dünya şehri İstanbul’un yeme içme kültüründe kısa sürede en iddialı İtalyan restoranlarından biri olarak yıldızı parlayan Pesto Italiano Zekeriyaköy, 14 Şubat’ta sevgilinizle birlikte ayağınızı yerden kesmeye hazırlanıyor. Muhteşem bir doğanın içinde, benzersiz lezzetleri, mimarisi ve duvarlarındaki sanat galerisini aratmayan özel resimleriyle alışılmışın dışında bir çizgiye sahip olan mekan, çiftlere romantizmi doruklarda yaşatacak.

pesto italiano

Üç çeşit odunda özel bir teknikle pişirilmiş pizzalarla, daha pek çok klasik ve modern İtalyan yemeğinin zarif sunumu ve Pesto’ya özel benzersiz lezzetiyle adından söz ettiren mekanda, yemeğinize aşkla eşlik edecek olan zengin şarap kavı, bu özel gününüzü taçlandıracak. Soğuk kış akşamında sıcaklığın, huzurun, gizemin ve tutkunun en güzel yansımasını sizlere yaşatacak olan Pesto, size özel iki kişi 300 TL fix menü ve alacarte alternatifleriyle 14 Şubat’ı sizler için unutulmaz kılacak.

Pesto’da Sevgililer Günü'ne özel Aşk Menüsü

Sevgililer Günü Özel Akşam Yemeği Menüsü’nde her detay, bir aşk şarkısı ile bütünleşiyor ve Sevgililer Günü yemeği tam anlamıyla romantizme dönüşüyor. Başlangıç yemeklerin ardından “Pesto Italiano’da Aşk Menüsü”, aşkın bir paylaşım olduğunu unutmayan çiftlere özel sunumu ile birbirinden enfes alternatif seçmeli lezzetlerin ardından çiftlere “Aşkın Gizemi Tatlısı” Panna Cotta Lime’ı sunuyor.

Pesto Italiano’da bu Sevgililer Günü şömine başında aşk tazeleyin

14 Şubat’ta Pesto Italiano, farklı konseptleri ile size bu konuda alternatif seçenekler sunuyor. Sevgilinizle baş başa geçirmek isteyebileceğiniz şömine bölümü ile gecenizi özel bir aşk masalına çevirebilir, başrolde siz oylanabilirsiniz. Geceye özel olarak hazırlanan şömine köşesi, özel konsepti ile içinizi ısıtacak harika bir seçim olabilir.

 

Sadece aşıklara özel olarak aşkla hazırlanmış romantik lezzet seçenekleri; Fix Menü

Başlangıçlar: Peynir Tabağı / Baby Kalamar Cips / Karides / Kalamar Tempura (Seçmeli)

Ara giriş: Somon Füme Salata

Izgaralar: Dana Lokumu / Hint Usulü Yeşil Köri Soslu Tavuk / Izgara Levrek (Seçmeli)

Tatlılar: Panna Cotta Lime

Şaraplar: Beyaz Şarap- Arcadia ( Fresh Sauvignon Blanc) /Kırmızı Şarap- Arcadia (Cabarnet Sauvignon Cabarnet Franc, Merlot) (Seçmeli)


Ulaşım

Adres: Pera Sunset Park Sitesi No:248-A:5-6 Uskumruköy Ormanada Girişi /Sarıyer

Telefon: +90 (212) 201 60 61

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X