Pilates ile formda kalın SPA ile rahatlayın

Hem günlük şehir koşturmasından uzaklaşıp rahatlamak, hem de formda kalmak için Holiday Inn İstanbul City Green Apple Wellness Club’da sizleri keyif dolu saatler bekliyor.

14.8.2014

Rüya şehir İstanbul’un tam kalbi Topkapı surlarında konumlanmış 5 yıldızlı Holiday Inn Istanbul City, mükemmel hizmetiyle müşterilerini büyülüyor. 

Yoğun iş hayatının stresi, hızlı yaşamın yorgunluğu hepsinin vücudunuza bıraktığı etkileri bir düşünün. Herşeye bir dur deyip biraz mola vermye ne dersiniz. Sağlıklı yaşamın ilk temel kuralı sağlıklı bir bedene sahip olmak bunun içinde uzmanların ve doktorların önerisi düzenli spor. Spora ayıracak vaktim yok bahanesini siz kabul etseniz de bir zamandan sonra vücudunuz kabul etmiycek ve forma girmek isteyecek. Forma girmenize yardımcı sporlardan en etilisi Pilates. Bu spor hem vücudunuzu dikleştirecek hem de sıkılaşmanıza yardımcı olacak. Bu sporu yapabiliceğiniz adreslerden biri de Green Apple Wellness Club, uzman eğitmen eşliğinde gerçekleşen Pilates dersleri de kendinizi sağlıklı ve yenilenmiş hissetmenizi sağlayacak.

Cildinize ve vücudunuzu arındırmak ve stresleri üzerinizden atmak için masaj en etkili yöntemlerden biri canlandırıcı etkisiyle Thai, Bali, Shiatsu ve Stone masajları size yenilenmiş bir vücut vermeyi vadediyor. 60 dakikalık SPA deneyiminin, mutluluğun sonsuza kadar sürüceğine inanın. Green Apple Wellness Club masaj paketleri uzman masörlerin elinde...

Pilates ve Spa'nın yanı sıra,  bünyesinde havuzun tadını da çıkarmanız mümkün. Ağustos ayı boyunca geçerli olan havuz kampanyasını da kaçırmayın. Bu süre içerisinde bir meşrubat ikramıyla birlikte giriş haftaiçi 60 TL, haftasonu ise 75 TL. 

Ulaşım

Adres: Turgut Özal Caddesi, 189 Topkapı / İstanbul

Telefon: (212) 530 99 00 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X