Pink Martini'nin muhteşem solisti Storm Large İstanbul'da!

Storm Large 20 Mart 2016 tarihinde İş Sanat’taki ilk solo konseriyle İstanbul’lu hayranları için söyleyecek.

18.3.2016

90’lı yıllarda San Francisco kulüplerine şarkı söyleyerek müzik kariyerine başlayan Storm Large, 2006 yılında katıldığı CBS tarafından gerçekleştirilen Rock Star Supernova yarışmasında finale kalarak adını daha geniş kitlelere duyurdu. 

Şarkıcılığının yanında kendisini Müzisyen, Oyuncu, Oyun Yazarı ve Yazar olarak tanımlayan çok yönlü sanatçı 2011 yılında Washington DC’deki Kennedy Center’da konuk sanatçı olarak katıldığı Pink Martini konserleri, ‘Get Happy’ albüm kayıtları ve sonrasında Pink Martini turneleri ile uluslararası ününü pekiştirdi.
 
Kabere prodüksiyonları, Oregon Senfoni ile verdiği kapalı gişe konserler ve 2013’te Detroit Senfoni ile yaptığı Carnegie Hall performanslarıyla kariyerinde zirveye çıkan şarkıcı Müzikal işbirliklerini Grammy ödüllü k.d. lang, piyanist Kirill Gerstein, punk rock sanatçısı John Doe ve şarkıcı/şarkı yazarı Rufus Wainwright gibi isimlerle sürdürmeye devam ediyor.

Storm Large İş Sanat sahnesinde!

5 yaşındayken şarkı söylemeye başlayan, Pink Martini ile sahne aldığı konserlerdeki sıcak ve samimi kişiliğiyle Türk dinleyicisinin kalbine taht kuran Storm Large, kendine has renkli yorumu ve masalsı performansı ile ilk solo konseri için İş Sanat’ta dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. 

Otobiyografik müzikal “Crazy Enough: A Memoir” ile 17 hafta kapalı gişe oynayan, yer aldığı kabare prodüksiyonları, Oregon Senfoni ile verdiği kapalı gişe konserler ve 2013’te Detroit Senfoni ile yaptığı Carnegie Hall performanslarıyla kariyerinde zirveye çıkan sanatçı, son stüdyo albümü “La Bonheure” ile American Songbook klasikleri,  Broadway’in en gözde aşk şarkıları ve rock müziğin en güzel klasiklerini yorumluyor.

Storm Large 20 Mart 2016 tarihinde İş Sanat’taki ilk solo konseriyle İstanbul’lu hayranları için söyleyecek.


MAR

20

2016

Storm Large

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X